Láska se s nadšením slibuje při svatebních obřadech. Jak ji potom žijeme v každodenních životech?
Romantické představy se rozplývají a místo nich se do vztahu vkrádá zklamání.

Prochází váš vztah pouští?

Procházíte-li nyní ve vašem vtahu pouští, pak vám může pomoci kniha „Výzva lásky“ od Stephena a Alex Kendrickových. Pro obnovu lásky se nesmíme nechat vést svým srdcem, ale vědomě vést své srdce tím správným směrem. Protože láska je rozhodnutím, aktivním jednáním, ne jen citem.

Knihu máte na dosah ruky

Klikněte ZDE nebo na obrázek a stáhněte si PDF verzi knihy Výzva Lásky. Jedná se o pracovní překlad před jazykovou korekcí. Omluvte tedy, prosím, případné chyby. I bez jazykové korekce vám však PDF verze dobře poslouží. Je naším velkým přáním, abyste prožívali radost a lásku ve svém manželství.

Kniha vyšla spolu s filmem „V jednom ohni
Každý prožil v lásce zklamání. Každý vztah si prošel krizí. Tento film vypráví skutečný příběh o tom, že lásku můžeme znovu probrat k životu. Můžeme být milováni, můžeme prožívat všechny dary, které s sebou láska přináší. Jak na to? Nechte se inspirovat filmem „V jednom ohni“.


Olga Strnadová
Olga Strnadová

autorka a lektorka Školy seznamování. Pomáhám lidem s komunikací a navazováním kontaktů pro jejich práci, obchod, i soukromé vztahy. Díky tomu lidé snadněji rozumí svému okolí a vytvářejí ty správné kontakty. Tak roste jejich vliv, respekt i sebevědomí. Zlepšují a prohlubují vztahy. Jsou celkově úspěšnější.

Přidejte svůj komentář! Vaše názory mne zajímají.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..