Inspirativní film o vztazích, manželství, lásce i víře. Každý se v něm může najít. Láska je cit, milovat je sloveso, tedy něco co se dělá, je to práce.

Podívejte se na tento film dřív, než se pustíte do čtení knihy Výzva lásky. Zjistíte, že je možná záchrana manželství, ovšem není to jednoduchá cesta.

V JEDNOM OHNI

Fireproof
/Drama
USA, 2008, 114 min

Režie: Alex Kendrick
Scénář: Stephen Kendrick
Kamera: Bob Scott
Hudba: Mark Willard
Hrají: Kirk Cameron, Erin Bethea, Ken Bevel, Alex Kendrick, Janet Lee Dapper, Stephen Kendrick, Ray Wood
Producenti: David Nixon
Střih: Bill Ebel
OFICIÁLNÍ TEXT DISTRIBUTORA
Caleb Holt zachraňuje jako hasič ostatní lidi, ale vlastní manželství se mu rozpadá. Když už stojí na prahu rozvodu, otec ho požádá, aby vyzkoušel čtyřicetidenní experiment na záchranu manželství. Jenže aby uspěl, musí nejprve vyřešit svůj vztah k Bohu.

Hrdinou romantického dramatu s náboženským podtextem je kapitán Caleb Holt (Kirk Cameron), odvážný požárník, který neváhá riskovat svůj život pro záchranu ostatních. Své manželství s Catherinou (Erin Bethea) však zřejmě zachránit nedokáže. Po sedmi letech se dvojice ocitla na pokraji rozvodu, a když už se zdá, že rozchodu nemůže nic zabránit, vloží se mezi ně Calebův otec John (Harris Malcolm). Požádá syna, aby ještě vyzkoušel čtyřicetidenní experiment, v němž se bude snažit proniknout k srdci své ženy. Caleb se zpočátku nesetkává s úspěchem, ale nakonec pochopí, že nejprve si musí dát do pořádku svůj vztah k Bohu, aby pak mohl zachránit své manželství.

ČSFD https://www.csfd.cz/film/246107-v-jednom-ohni/prehled/

Leave a Reply

Your email address will not be published.