Vítejte v programu
INSPIRACE na každý den

Proč je důležitá inspirace?

Inspirace přidává optimizmus, sebevědomí. Inspirovaní lidé jsou schopnější, lépe zvládají svou práci, jsou kreativnější. Inspirace a pokrok v práci tvoří určitý kreativní cyklus.

Pozitivní inspirace nás naladí na snadnější zvládání každodenních starostí. Vytváří protiváhu všem ostatním informacím, které v průběhu dne na nás dopadají.

Co můžete očekávat?

Každý den vám na vaší e-mailovou adresu zašlu kratičký text pozitivní afirmace nebo myšlenky, která vám pomůže udržet si pozitivní naladění.

Čeká vás 21 inspirujících textů, které vám zašlu ZDARMA.

Olga Strnadová

Autorka kurzu

V roce 2003 jsem začala učit a o 9 let později psát. Tyto dvě činnosti mi dělají dobře a druhým pomáhají. Mým hlavním tématem jsou vztahy, komunikace a vystupování ve společnosti (od etikety přes prezentování po obchod).

Jsem introvert, který pochopil, že svých snů nedosáhne sám, a že pokud chce něco změnit musí „s kůží na trh“. Tak jsem dělala maximum proto, abych kultivovala sebe, své komunikační dovednosti a vše co s tím souvisí. Neučím nic, čím bych si sama osobně neprošla a s čím jsem ještě někomu druhému nepomohla. Za každým mým kurzem nebo knihou je spousta vlastní dřiny, chyb, neúspěchů i trapasů, které jsem svou vytrvalostí dokázala přeměnit na radost, kterou mohu rozdávat kamkoliv přijdu.

Smyslem mé práce s lidmi jsou 3 věci:

aby si vytvořili dobrý vztah sami se sebou,
aby žili v harmonických vztazích doma, s přáteli i s kolegy,
aby byli důvěryhodnými obchodními partnery a úspěšnými obchodníky.

 © 2020 EMBERI PROduction LLC | Olga Strnadová

Secure Your Place On The Masterclass

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close