Děkuji za vaší důvěru

75% procesu přihlášení dokončeno, zbývá jen potvrzení e-mailové adresy!

Už jen kousek k vašemu přihlášení

Abych vám mohla poslat odkaz na první a další video lekce z mini kurzu zbývá jeden jednoduchý krok. Musíme ověřit, že nejste robot a že skutečně chcete zaslat lekce kurzu. Ověřovací e-mail jsem vám právě zaslala.

Kliknutím na ověřovací link potvrďte,

že nejste robot a máte skutečně zájem o mini kurz Seznámit se je snadné

Ve svém e-mailu

Běžte do své e-mailové schránky, kterou jste právě zadali při přihlášení kurzu.

Najděte

Vyhledejte potvrzovací zprávu, kterou jsem vám právě zaslala z [email protected]. Mojí adresu si uložte do adresáře.

Klikněte

V potvrzovací zprávě najdete link. Kliknutím na něj potvrdíte svůj zájem a budete přesměrováni na stránku první video lekce.

Občas se může stát, že e-mail zapadne do SPAM koše nebo do složky HROMADNÉ, pokud nemůžete mou zprávu najít v DORUČENÉ poště, podívejte se do těchto složek. Pokud tam mou zprávu najdete, přesuňte ji do doručené pošty a klikněte na potvrzovací link. 

Pokud by se z nějakého důvodu stalo, že by vám moje zpráva nedorazila nejpozději do 30 minut, neváhejte a napište mi.

Olga Strnadová

Autorka kurzu

V roce 2003 jsem začala učit a o 9 let později psát. Tyto dvě činnosti mi dělají dobře a druhým pomáhají. Mým hlavním tématem jsou vztahy, komunikace a vystupování ve společnosti (od etikety přes prezentování po obchod).

Jsem introvert, který pochopil, že svých snů nedosáhne sám, a že pokud chce něco změnit musí „s kůží na trh“. Tak jsem dělala maximum proto, abych kultivovala sebe, své komunikační dovednosti a vše co s tím souvisí. Neučím nic, čím bych si sama osobně neprošla a s čím jsem ještě někomu druhému nepomohla. Za každým mým kurzem nebo knihou je spousta vlastní dřiny, chyb, neúspěchů i trapasů, které jsem svou vytrvalostí dokázala přeměnit na radost, kterou mohu rozdávat kamkoliv přijdu.

Smyslem mé práce s lidmi jsou 3 věci:

aby si vytvořili dobrý vztah sami se sebou,
aby žili v harmonických vztazích doma, s přáteli i s kolegy,
aby byli důvěryhodnými obchodními partnery a úspěšnými obchodníky.

 © 2020 EMBERI PROduction LLC | Olga Strnadová

Secure Your Place On The Masterclass

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close