Seznámit se je snadné 

Video 5

Jak jste na tom?


Otestujte své dovednosti!

Rozšiřování sféry vlivu je přirozené

Ano, každý máme jiné talenty. Někdo se seznamuje snadno, ale neumí své kontakty využívat efektivně. Někdo jiný se seznamuje těžko, ale s kontakty pracuje efektivně a je přínosem pro své okolí. Klíčem je žít vlastní život a růst. Dovednosti potřebné pro rozšiřování sféry vlivu jsou věcí cvičení a vzdělávání. Není to složité. 

Otestujte si své současné dovednosti a pusťte se do jejich zlepšování. Svět bude zábavnější a pestřejší. Mé kurzy najdete na olgastrnadova.cz.

Jak dopadl váš test?

Olga Strnadová

Autorka kurzu

V roce 2003 jsem začala učit a o 9 let později psát. Tyto dvě činnosti mi dělají dobře a druhým pomáhají. Mým hlavním tématem jsou vztahy, komunikace a veřejná vystupování (od etikety přes prezentování po obchod).

Jsem introvert, který pochopil, že svých snů nedosáhne sám. Pokud chci něco změnit musím „s kůží na trh“. A tak dělám maximum proto, abych kultivovala sebe, své komunikační dovednosti a vše co s tím souvisí. 

Neučím nic, čím bych si sama osobně neprošla. Za každým mým kurzem nebo knihou je spousta vlastní dřiny, chyb, neúspěchů i trapasů, které jsem svou vytrvalostí dokázala přeměnit na radost, kterou mohu rozdávat kamkoliv přijdu.

Dnes už mohu říci, že každý můj kurz nebo kniha jsou také ověřené v praxi mnoha mých posluchačů. Jejich zpětná vazba mě nabíjí energií pro další práci. Děkuji.

Smyslem mé práce s lidmi jsou 3 věci:

aby si vytvořili dobrý vztah sami se sebou,
aby žili v harmonických vztazích doma, s přáteli i s kolegy,
aby byli důvěryhodnými obchodními partnery a úspěšnými obchodníky.

Jak dopadl váš TEST?

Napište odpověď do komentářů. Připište, co jste se dnes naučili.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

© 2021 EMBERI PROduction LLC