Seznámit se je snadné 

Přitahovat ty správné lidi do svého života

To co nás blokuje je stav naší mysli. Když začneme věci měnit po malých krůčcích, abychom nevyděsili sami sebe, můžeme uspět. Dnešní cvičení vám pomůže naladit vlastní mysl. Začnete přitahovat do svého života ty správné lidi, tolerantní, zábavné a velkorysé přátele, se kterými zažijete mnohá dobrodružství. Vzájemně obohatíte své životy. Rozšíříte svojí sféru vlivu. 

Vydejme se společně na cestu. Napište si 3 afirmace, které nejlépe vystihují vaše skutečná přání. Mějte je stále na očích. Přemýšlejte o nich. Žijte je!

Využíváte afirmace, abyste se naladili a přitahovali ty správné lidi do svého života?

Obsah mini kurzu

Právě sledujete

(Nejen) Můj příběh

Video #2: Již brzy

Jaký je Váš příběh?

Video #3: JIŽ BRZY

Proč to nejde?

Video #4: JIŽ BRZY

... jako o svých přátelích

Video #5: JIŽ BRZY

Jak jste na tom ?

Olga Strnadová

Autorka kurzu

V roce 2003 jsem začala učit a o 9 let později psát. Tyto dvě činnosti mi dělají dobře a druhým pomáhají. Mým hlavním tématem jsou vztahy, komunikace a veřejná vystupování (od etikety přes prezentování po obchod).

Jsem introvert, který pochopil, že svých snů nedosáhne sám. Pokud chci něco změnit musím „s kůží na trh“. A tak dělám maximum proto, abych kultivovala sebe, své komunikační dovednosti a vše co s tím souvisí. 

Neučím nic, čím bych si sama osobně neprošla. Za každým mým kurzem nebo knihou je spousta vlastní dřiny, chyb, neúspěchů i trapasů, které jsem svou vytrvalostí dokázala přeměnit na radost, kterou mohu rozdávat kamkoliv přijdu.

Dnes už mohu říci, že každý můj kurz nebo kniha jsou také ověřené v praxi mnoha mých posluchačů. Jejich zpětná vazba mě nabíjí energií pro další práci. Děkuji.

Smyslem mé práce s lidmi jsou 3 věci:

aby si vytvořili dobrý vztah sami se sebou,
aby žili v harmonických vztazích doma, s přáteli i s kolegy,
aby byli důvěryhodnými obchodními partnery a úspěšnými obchodníky.

Využíváte afirmace, abyste se naladili a přitahovali ty správné lidi do svého života?

Napište do komentářů svojí odpověď na dnešní otázku a popište své první dojmy z tohoto programu. Těším se na vaše názory.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

© 2021 EMBERI PROduction LLC