Stáhněte si svůj eBook

Seznámit se je snadné aneb Udělejte si z lidí přátele

Vyberte si svůj formát eKnihy. Možná vám stačí formát PDF pro čtení v počítači, ovšem klidně si stáhněte i formát ePub do svého iPhone nebo iPadu formát mobi, který je určen právě pro čtení v aplikaci iBooks v těchto zařízeních.

Aktuální verze 4.2. | CZ

Formát PDF pro tisk


Tento formát je vhodný pouze pokud si eBook chcete vytisknout. Obsahuje prokládání stránek, aby vytištěný dokument byl správně seřazen. Domácí tisk je zbytečně nákladný, proto tuto variantu důkladně zvažte. 

Kniha je formátována ve velikosti A5.

Formát PDF

Tento formát je vhodný pro každý počítač, tablet i chytrý telefon se čtečkou PDF dokumentů.

PDF čtečku například Adobe Acrobat Reader si můžete stáhnout ZDE.

Formát ePub

Tento formát je určený pro aplikaci iBooks na IOS a OSX, tedy pro iPhone, iPad nebo MAC.

Pro čtení potřebujete čtečku iBooks, kterou si můžete stáhnout ZDE

Olga Strnadová

Autorka kurzu

V roce 2003 jsem začala učit a o 9 let později psát. Tyto dvě činnosti mi dělají dobře a druhým pomáhají. Mým hlavním tématem jsou vztahy, komunikace a vystupování ve společnosti (od etikety přes prezentování po obchod).

Jsem introvert, který pochopil, že svých snů nedosáhne sám, a že pokud chce něco změnit musí „s kůží na trh“. Tak jsem dělala maximum proto, abych kultivovala sebe, své komunikační dovednosti a vše co s tím souvisí. Neučím nic, čím bych si sama osobně neprošla a s čím jsem ještě někomu druhému nepomohla. Za každým mým kurzem nebo knihou je spousta vlastní dřiny, chyb, neúspěchů i trapasů, které jsem svou vytrvalostí dokázala přeměnit na radost, kterou mohu rozdávat kamkoliv přijdu.

Smyslem mé práce s lidmi jsou 3 věci:

aby si vytvořili dobrý vztah sami se sebou,
aby žili v harmonických vztazích doma, s přáteli i s kolegy,
aby byli důvěryhodnými obchodními partnery a úspěšnými obchodníky.

 © 2020 EMBERI PROduction LLC | Olga Strnadová

Secure Your Place On The Masterclass

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close