Chcete dostat přidáno?

Vím, jak je náročná práce s lidmi a jaké to je být nervózní z veřejného společenského vystupování, firemních akcí, večírků s neznámými lidmi, z pracovních obědů, obchodních setkání a podobně. Pro řadu lidí jsou takové události stresující záležitost. Velmi dobře si pamatuji nejistotu a obavy z mých prvních pracovně-společenských setkání, kdy člověk potřebuje dobře zapůsobit, ale přitom si není jistý, jak to má udělat. Dobře vypadat nestačí. Lidé při pracovních obědech neřeší jen práci, ale je vhodné a časem na to tak jako tak dojde, aby se spolu bavili „normálně“ o běžných věcech. Řada lidí a to nejen nováčků neví jak na to. I já jsem byla zpočátku ztracená, protože jsem neměla dostatek zkušeností a nevěnovala se přípravě, čekala jsem, že mě někdo zachrání. Jenže ne vždy tomu tak bylo, proto jsem začala pilně studovat lidskou psychologii, komunikaci a konverzační metody a díky tomu se na obchodní setkání, firemní večírky těším, seznamovat se a budovat vztahy s lidmi.

Pak přišla úžasná zkušenost. Díky zlepšení mých komunikačních dovedností jsem měla více zakázek, navazovala spolupráci s dalšími firmami, přivedla jsem více zákazníků a dělala firmě dobré jméno. Toho si brzy všimla i moje nadřízená. Začala mě záměrně posílat na jednání, služební cesty apod., práce mě začala více bavit a i odměny na sebe nenechaly dlouho čekat. Pokud se chcete naučit, jak a o čem a jak mluvit se zákazníky, s kolegy, jak dobře zvládat pracovně-společenské akce a tak zvýšit svoji výplatu, neváhejte a stáhněte si dokument se 3 kroky k lepším zítřkům.

tlacitko-stahnetesipremiovydokument-2

Olga Strnadová Autor: Olga Strnadová

autorka a lektorka Školy seznamování. Pomáhám lidem s komunikací a navazováním kontaktů pro jejich práci, obchod, i soukromé vztahy. Díky tomu lidé snadněji rozumí svému okolí a vytvářejí ty správné kontakty. Tak roste jejich vliv, respekt i sebevědomí. Zlepšují a prohlubují vztahy. Jsou celkově úspěšnější.

Komentujte. Vaše názory mne zajímají.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.