Dárek pro maminky ve městech

Dřív by vás nenapadalo, že najít nové dobré kamarádky bude takový problém? Mně také ne, dokud jsem se sama neocitla v situaci, kdy jsem se začala cítit osaměle a izolovaná od tzv. normálního světa dospělých. Staré kamarádky a známí se z mého života začali postupně vytrácet, naše komunikace a setkávání začaly mít stále větší mezery a nakonec zmizely úplně. Nebýt sociálních sítí nevím o nich vůbec nic. Chtěla jsem si najít nové přátele, ale přišlo mi to složité.

Maminky, které jsem potkávala na hřištích, v herničkách a na dětských kroužcích, už kamarádky měly. Ostatní maminky chodily na procházky a hřiště v páru nebo v partě a já se s nimi neuměla dát do řeči. Když už jsem se s někým novým dokázala seznámit, měla jsem pocit, že jsem to pouze já, kdo stojí o přátelství a že zájem není oboustranný, protože ony už svůj okruh přátel měly a já se k nim neuměla přidat. Navíc mám hodně živého syna a ne každý s ním vydrží, řada matek se s námi přestala se svými dětmi scházet právě proto. Začínala jsem z toho být nešťastná. Připadala jsem si nespolečenská, nezábavná, nezajímavá a moje sebevědomí šlo od deseti k pěti. Měla jsem dvě možnosti, buď to snést nebo to změnit.

Volba byla jasná. Následně na to jsem si položila otázku: „Jak to můžu změnit? Co mám udělat jinak?“ Začala jsem na sobě pracovat, začala jsem číst a studovat mezilidské vztahy, komunikaci, seznamování, začala měnit své vnitřním nastavení a posilovat sebevědomí. Začala jsem navazovat kontakty i v situacích, ve kterých bych se dříve bála. Začala jsem s lidmi více mluvit a záměrně vyhledávala příležitosti k seznámení.

Přestala jsem se stydět a díky tomu jsem poznala mnoho nových zajímavých lidí a z některých se přirozeně stali mí noví báječní přátelé, lidi, které mám moc ráda a kteří mají rádi mě. Nikdy bych nevěřila, že to dokážu tak snadno a rychle. Udělala jsem rozhodnutí a díky tomu si nyní užívám krásná přátelství a vychutnávám si všechno ovoce, které přátelství plodí. Pokud byste rády posílily své sebevědomí a našly si nové kamarádky a přátele, mám pro Vás dárek. Přečtěte si ebook, který je tu pro Vás zdarma a pomůže Vám se správně nastartovat.

[button mode=”down” href=”http://seznamitsejesnadne.cz/ke-stazeni-ebook-3.0-pdf/”]Stáhněte si eBook[/button] stahnetesi-ebook

Olga Strnadová Autor: Olga Strnadová

autorka a lektorka Školy seznamování. Pomáhám lidem s komunikací a navazováním kontaktů pro jejich práci, obchod, i soukromé vztahy. Díky tomu lidé snadněji rozumí svému okolí a vytvářejí ty správné kontakty. Tak roste jejich vliv, respekt i sebevědomí. Zlepšují a prohlubují vztahy. Jsou celkově úspěšnější.

Komentujte. Vaše názory mne zajímají.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.