Je opravdu jedno s kým a za kolik?

Využíváte i vy tajemnou sílu video marketingu?
Video má obrovskou moc, důkazem toho je televize. Nemusíte být hollywoodská hvězda, přesto video může sloužit i Vám a vydělávat Vám peníze! Díky internetu za Vás video pracuje, i když spíte, jíte nebo venčíte psa. Video Vás dokáže “přenést” k Vašim zákazníkům přímo do kanceláře nebo obýváku.

Já sama používám video. Vím, že tak dokážu svým zákazníkům lépe pomáhat. Navíc oni vidí, kdo jsem.
Když jsem s videi začínala, domluvila jsem si spolupráci s profi týmem – kameramani, zvukař, režisér. Materiál se zpracovával ve vybaveném ateliéru atp. Prostě byste nepochybovali o tom, že výsledek musí být pecka! Jenže výsledek byl totální průšvih! Ten největší průšvih, kvůli kterému nemohlo video za žádnou cenu ven, byl můj projev! Měla jsem napsaný skript, kterého jsem se celou dobu při natáčení držela. Věděla jsem, o čem mluvím, kamery jsem se nebála, na natáčení jsem se těšila, ale navzdory tomu všemu, atmosféra, ve které bylo video točeno, ho definitivně zabila. Bohužel. Byla to moje chyba, že jsem se nechala partou “profíků” rozhodit. Ale díky této zkušenosti jsem pochopila, že je nesmírně důležité s kým a jak video děláte. Nedůvěra v můj projekt, zesměšnování mé práce, neustálá nespokojenost s mým projevem, nekonečné opakování vět, které vám pak už přestanou téměř dávat smysl, diktát odkud kam mám jít, kolik udělat kroků atp., mě po pár hodinách opravdu vyčerpaly. Z videa zmizelo všechno, co jsem skutečně já, jakákoliv přirozenost, uvolněnost, radost – zkrátka “kus mně”, který jsem do videa potřebovala dát, byl úplně pryč.

Díky tomu dnes vím, že k natáčení nepotřebuji 100% dokonalou techniku a experty na natáčení, ale především tu správnou atmosféru. člověka, který vás povede, bude Vás podporovat, radit Vám, sloužit Vám tak, že z Vás dostane to nejlepší!
obrázek-550x300Pro mě je jedním takovým člověkem David Strnad – spoluautor Elite Video Academy a mistr psychologie prodeje, který dokáže dokonale rozkodovat jedinečnost Vaší osobnosti i Vašeho podnikání. Na natáčení Vás perfektně připraví nejen po obsahové a prodejní stránce, ale také nakopne Vaše sebevědomí a naučí Vás i technické a umělecké vychytávky, jak působivé video zvládnete natočit sami.

Vaše video bude nejen dobře vypadat, ale bude autentické, smysluplné, bude gradovat a Vy tak dokážete naplno využít skrytou moc a sílu video marketingu.
Díky Elite Video Academy se toto může naučit každý, kdo chce a kdo už dnes chápe obrovský potenciál, který video nabízí.
Naučte se točit si videa sami pod vedením těch nejlepších v ČR! Jen vy dokážete prodat své myšlenky, oslovit zákazníky, jen Vy chápete jejich starosti a potřeby. Vy jste ti, koho hledají, tak se jim ukažte!

banners-468x60.jpg

Autor: David M Strnad

Pomáhám lidem najít jejich skutečný SEN, aby se stal jejich Silným Emotivním Nábojem. Nemyslím sen, který se jim zdál nad ránem. Mluvím zde o jejich poslání, vizi a skutečných cílech. Takový sen musí být větší než to kde jsme dnes, musí nás přimět k tomu pracovat na sobě. Proto vznikla Škola seznamování, kde učíme lidi rozšiřovat sféru vlivu a budovat vztahy. Jsem autorem Video klíč k úspěchu, kde pomáháme nejenom podnikatelům integrovat video marketing do jejich obchodního modelu…

Komentujte. Vaše názory mne zajímají.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.