Kdo hledá, najde

Vydali jste se na novou životní cestu a po nějakém čase máte pocit, že jste na ní zůstali sami? Udělali jste nová životní rozhodnutí, ale vaše okolí vás nepodporuje? Změnil se váš život, díky novému zaměstnání, škole, pustili jste se do podnikání, odstěhovali jste se do nového prostředí a připadáte si občas ztraceni?

Pokud ano, vím, jak se cítíte. Během jediného jara jsem zažila změn hned několik. Dostudovala jsem školu, skončila ve staré práci, kterou jsem dělala při studiu a hledala si práci novou, vedle toho jsem se pustila do podnikání, odstěhovala jsem se do nového města se svým tehdejším přítelem, se kterým jsme se záhy na to rozešli.

Musela jsem se s tím vším nějak poprat. Bývalí spolužáci, kolegové z práce a mí tehdejší kamarádi se více méně rozprchli. V nové práci, kterou jsem si našla, jsem pochopitelně nikoho neznala, vedle toho jsem potřebovala navazovat nové obchodní kontakty a vztahy a vybudovat si síť dodavatelů, zákazníků a spolupracovníků. Rozchodem s mým bývalým přítelem jsem přišla o partu kamarádů, se kterými jsme společně pravidelně cestovali a podnikali spoustu akcí. Rodiče a prarodiče byli relativně daleko. Co teď?

Mnoho nových lidí, mnoho nových výzev a povinností. Bylo nezbytné zahodit obavy, sebrat odhodlání a začít se sebevědomě seznamovat s lidmi, bavit se s nimi, zajímat se o ně, udělat si nové přátele, skamarádit se s kolegy v práci, vybudovat dobré obchodní vztahy, nové dobré sousedské vztahy a samozřejmě jsem hledala svého životního partnera.

Pokud je Vám něco z toho povědomé, přejete si umět najít nové přátele, seznamovat se s lidmi a bavit se s kýmkoliv při jakékoliv příležitosti, přečtěte si ebook Seznámit se je snadné aneb udělejte si z lidí přátele. Nechte se inspirovat!

uvodnistrana-stahnetesi-ebook

Olga Strnadová Autor: Olga Strnadová

autorka a lektorka Školy seznamování. Pomáhám lidem s komunikací a navazováním kontaktů pro jejich práci, obchod, i soukromé vztahy. Díky tomu lidé snadněji rozumí svému okolí a vytvářejí ty správné kontakty. Tak roste jejich vliv, respekt i sebevědomí. Zlepšují a prohlubují vztahy. Jsou celkově úspěšnější.

Komentujte. Vaše názory mne zajímají.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.