Kontakt a fakturační údaje

EMBERI PROduction s. r. o.

Bělehradská 858/23, 120 00 Praha 2

IČO:  106 86 401

Nemám patent na rozum, ale vím, že díky práci na sobě samých, můžeme žít lépe. To je smyslem mé práce. Vím, jaké to je, udělat fatální životní chyby, znova začínat. Vím, jak chutná pád i úspěch. Přijímám a miluji život takový jaký je. Proto se věnuji vzdělávání, aby druzí v sobě objevili to nejlepší, žili vyrovnaně, zažívali radost a úspěch.

online Kurz 

E-mailová a písemná komunikace

Otevřu si poštu. Mailů bezpočtu. Tak to pročtu. Napíšu a pošlu. Co nového se naučím na kurzu o psaní e-mailů, když to dělám denně?!

Třeba jak zaujmout „předmětem“ adresáta. Srozumitelněji formulovat myšlenky do vět. Psát bez chyb. Věnovat se poště ve správný čas. Také dostanete odpovědi na otázky, které se vám honí hlavou při odesílání e-mailů.

Nezáleží na tom koho znáte,
záleží na tom, kdo zná vás!

Škola seznamování - Umění rozšiřování vlivu

Záleží na tom, jakými lidmi se obklopujeme. Proto pomáhám lidem najít ty správné lidi do jejich života, práce i podnikání - rozšiřovat sféru vlivu.

Ve třech krocích tohoto online minikurzu zvýšíte své sebevědomí, naučíte se začít rozhovor s kýmkoliv a budovat zdravější vztahy.

Najděte svůj maják - objevte svůj potenciál

Kdo se nikdy "nehledal", ať sundá klapky z očí. Od malička nám někdo říká, co máme nebo nemáme dělat. V dospělosti máme pocit, že jsme si "to všechno" sami vybrali. Pokud se ovšem necítíte v životě OK, pak je na čase začít hledat lepší směr.

Emoční inteligence

Kdy naposledy vás něco naštvalo? A jak jste svoje emoce zvládli? Vybouchli jste? Dusíte to v sobě ještě teď? Emocím se neubráníme, ale můžeme s nimi pracovat, když víme, jak na to...

Neučím nic, čím bych si sama osobně neprošla,...

...s čím jsem ještě někomu druhému nepomohla. Za každým mým kurzem nebo knihou je spousta vlastní dřiny, chyb i trapasů, které jsem svou vytrvalostí dokázala přeměnit na radost, kterou mohu rozdávat ostatním.

Dnes už mohu říci, že každý můj kurz nebo kniha jsou také ověřené v praxi mnoha mých posluchačů. Jejich zpětná vazba mě nabíjí energií pro další práci.

Olga Strnadová

Lektorka soft skills

Spokojené účastníky mých kurzů najdete mezi zaměstnanci těchto organizací

Na kurzu oceňuji profesionalitu lektorky. Kurz mi ukázal, že ne vždy jsem při jednáních s klientem dost důrazná. Olga má ke každému vřelý přístup. Její výklad je srozumitelný včetně příkladů. Vždy je ochotná dovysvětlit případné nejasnosti. Vím, že příště budu na jednání lépe připravená, protože vím, jak na to.

Jitka

Bilfinger Tebodin Czech Republic, s.r.o.

Kreativní práce s textem

Píšete na weby, do zpravodajů nebo copy?
Čtou to? A jsou vaše texty účinné?
V kurzu se naučíte zásadní principy práce se slovy a díky cvičením zlepšíte také svoji kreativitu.