MLM – tvrdá škola, která prověří vztahy i sebevědomí

Máte pocit, že vám “došel seznam”, že už nemáte komu zavolat? Chcete, aby váš tým rostl rychleji?

První zkušenosti MLM vás buď posílí nebo dorazí

Jakožto 24letý “mimoň” jsem měla tenkrát kolem sebe za kamarády lidi velmi podobné. Proto když jsem začínala podnikat, všichni mí známí na mě koukali jako na zmanipulovaného hlupáka. Krom 3 lidí, asi z 500 kontaktů, mě všichni poslali do háje. Ba co víc, stala jsem se pro ně jakýmsi “nebezpečím”. Nezbývalo mi nic jiného, než se začít seznamovat s novými lidmi. Obojí – jak odmítnutí, tak kontaktování byla tvrdá škola. 1700 lidí mě u byznys plánu poslalo do háje, než se konečně začalo dařit! Že se to vymyká všem statistikám? Ano. Důvod byl prostý. Naučila jsem se sice seznamovat, ale nenaučila jsem se hned na místě poznat správného člověka pro spolupráci. Bolelo to, ale nakonec jsem objevila elegantně jednoduché způsoby, které fungují. Malou ochutnávku toho “jak na to” najdete ve článku: Váš nekonečný seznam…

are-you-ready-to-lead

S kontaktováním má problémy 90 % lidí

Když jsme s mužem vedli tým a pomáhali lidem dosahovat vyšší a vyšší odznaky, viděla jsem, že se většina lidí potýká s podobnou situací jako já dříve. Z osobních schůzek, týmových setkání a praktických “seznamovaček” vznikl ebook Sponzorovací proces od A do Z. Najdete v něm ty nejužitečnější tipy, abyste mohli uspět rychleji a bezbolestněji než já.

Vím, že jste si na úvodní otázky odpověděli “ano”. Proto musíte zlepšit jednu ze stěžejních dovedností, která je k dosažení trvalého úspěchu, a to nejen v byznysu, nezbytná: seznamování s novými potencionálními spolupracovníky a komunikaci s nimi!
zaskocit

Práce na sobě se vyplatí

Velikost vaší skupiny je přesně úměrná velikosti vašeho osobního růstu. I kdybyste teď zázračně získali tisíc nových spolupracovníků, ale neuměli s lidmi pracovat a komunikovat, tak se v krátkém čase celá vaše skupina rozpadne. Lidé potřebují lídra! A vy potřebujete svůj tým naučit seznamovat se s novými potencionálními spolupracovníky.

Ebook Sponzorovací proces od A do Z patří do rukou pouze zasvěcencům, kteří “mají koule” na to uspět. Všichni ostatní nepřežijí v byznysu déle než rok. Lidi se s vámi mazat nebudou, vím to. Vy díky, této knize budete připravení na řadu situací, které většinu lidí zaskočí.

Olga Strnadová Autor: Olga Strnadová

autorka a lektorka Školy seznamování. Pomáhám lidem s komunikací a navazováním kontaktů pro jejich práci, obchod, i soukromé vztahy. Díky tomu lidé snadněji rozumí svému okolí a vytvářejí ty správné kontakty. Tak roste jejich vliv, respekt i sebevědomí. Zlepšují a prohlubují vztahy. Jsou celkově úspěšnější.

Komentujte. Vaše názory mne zajímají.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.