David Strnad

specialista na video marketing, infopodnikání, tvůrce obchodních strategií

Když má člověk vizi, je lepší, když na to není sám. Mám-li k vám být naprosto upřímná, musím se přiznat, že bych se neodvážila jít za svými sny, kdybych vedle sebe neměla někoho, kdo mě podrží. Představte si člověka, který se nadchne tím, co všechno byste mohli dokázat a dokonale promyslí, naplánuje, doladí a rozpohybuje věci tak, aby efektivně fungovaly.

David je neobyčejný člověk, který inspiroval a vedl stovky lidí. Z počátku jsem měla (stejně jako každý koho znám) pocit, že David je jak z jiné planety. Ti, kteří si dají tu práci ho skutečně poznat, pochopí, jaké neuvěřitelné bohatství a potenciál v sobě skrývá. Kolik se od něj můžeme naučit. Motivoval mě k práci, sám mi byl tím nejlepším příkladem a díky svému charakteru získal i moje srdce. Naše štěstí, láska a život jsou výsledkem aktivního seznamování, které si přejeme naučit i vás, protože víme, že tato cenná dovednost zlepší váš život. Díky Davidově inspiraci ke mně přicházejí úžasné nápady, naše vize nabírá na hloubce a kdo ví, kde se to zastaví.

Jiří Strnad

kameraman, zvukař a střihač

Jak velcí kamarádi jste s kamerou? I když patřím mezi lidi, kteří se kamery nebojí, není to záruka dobrého výsledku. Natočit video, které bude diváka bavit a udrží jeho pozornost, i když jde převážně o mluvené slovo, je práce pro profesionála. Forma videa buď sdělovaný obsah zabije nebo vykouzlí zážitek, který se skutečně dotkne divákova srdce.

Já se díky Jirkovi do natáčení doslova zamilovala. Spolupráce s kreativním člověkem, který má léta praxe, je neuvěřitelný zážitek. Viděla jsem, jak u práce přemýšlí, navrhuje zlepšení a dodává člověku potřebnou sebedůvěru. Díky jeho přístupu jsem si natáčení nejen užila, ale dokázal ze mně dostat to nejlepší. Navíc nám šla práce neuvěřitelně rychle. Žádné zbytečné záběry nebo přetáčení, kdy se opakováním textu zcela vyčerpáte. S upřímnou radostí a nadšením se těším na další videa, ve kterých Jirka dokáže přenést báječnou atmosféru z natáčení až k vám domů.

Měním svět okolo sebe, učím lidi komunikovat a seznamovat se

Měním svět okolo sebe,
učím lidi komunikovat
a seznamovat se

V životě se zajímáme o různé záležitosti: o osoby, vztahy, zdraví, peníze, práci, zábavu, politiku, čistotu životního prostředí, válečné konflikty, náboženství atd. Je vidno, že v oblasti našeho zájmu některé věci nemůžeme ovlivnit. Ty, které ovlivnit můžeme, spadají do našeho okruhu vlivu.

Díky tomu, že se zaměříme na věci, které ovlivnit můžeme a položíme si pokaždé otázku: Co mohu udělat já?, dosahujeme postupných změn a náš okruh vlivu se rozrůstá. Čím je náš okruh vlivu větší, tím více můžeme působit na oblasti našeho zájmu a měnit je. Zaměřme se na to, s čím můžeme něco udělat a náš vliv se bude rozrůstat!

Za většinou toho, co nás zajímá, stojí konkrétní osoby, lidé jako my. Proto komunikace, vztahy, zvětšování okruhu svých známých, kamarádů a přátel, budování důvěry a navazování kontaktů jsou pro rozšiřování vašeho vlivu klíčové.

Rychlé odkazy

eBook pro každého

Stáhněte si bezplatně ZDE

Doporučuji

Mohlo by vás zaujmout

FaceBook

Spojme se u na FaceBooku

Olga Strnadová

V roce 2003 jsem začala učit a o 9 let později psát. Tyto dvě činnosti mi dělají dobře a druhým pomáhají. Mým hlavním tématem jsou vztahy, komunikace a veřejná vystupování (od etikety přes prezentování po obchod).

Jsem introvert, který pochopil, že svých snů nedosáhne sám. Pokud chci něco změnit musím „s kůží na trh“. A tak dělám maximum proto, abych kultivovala sebe, své komunikační dovednosti a vše co s tím souvisí. 

Neučím nic, čím bych si sama osobně neprošla. Za každým mým kurzem nebo knihou je spousta vlastní dřiny, chyb, neúspěchů i trapasů, které jsem svou vytrvalostí dokázala přeměnit na radost, kterou mohu rozdávat kamkoliv přijdu.

Dnes už mohu říci, že každý můj kurz nebo kniha jsou také ověřené v praxi mnoha mých posluchačů. Jejich zpětná vazba mě nabíjí energií pro další práci. Děkuji.

Smyslem mé práce s lidmi jsou 3 věci:

aby si vytvořili dobrý vztah sami se sebou
aby žili v harmonických vztazích doma, s přáteli i s kolegy
aby byli důvěryhodnými obchodními partnery a úspěšnými obchodníky