V kanceláři i na rozbouřeném moři je týmová komunikace rozhodující pro váš úspěch 

Co vám říká rovnice 1 + 1 = 3? A co třeba 10 - 1 = 20?  V obou případech ušetříte a přitom získáte víc. Co má tahle divná matematika společného s komunikaci?!

Díky dobré komunikaci vytvoří dva schopní lidé mnohem víc (1 + 1 = 3). Bez problémového člověka, který boří práci a komunikaci, bude váš tým fungovat dvakrát lépe (10 - 1 = 20).

Dobrá komunikace přináší prostředí, kde se dá volně dýchat, myslet a tvořit. Získáte tak výkonnější tým s jasnými vztahy.

Online kurz

Klid jako zdroj moci a síly

Emoční klid je synonymem vyrovnanosti, duševní rovnováhy, rozvážnosti, pohody a míru. Jak často se tak cítíte? Třeba cestou do práce, při schůzce či prezentaci, po návratu domů, večer před usnutím…?

Naučte se ovládat svoje emoce a nenechte emoce, aby ovládali vás!

Marketing a produkce

David M Strnad

Když má člověk vizi, je lepší, když na to není sám. Mám-li k vám být naprosto upřímná, musím se přiznat, že bych se neodvážila jít za svými sny, kdybych vedle sebe neměla někoho, kdo mě podrží. Představte si člověka, který se nadchne tím, co všechno byste mohli dokázat a dokonale promyslí, naplánuje, doladí a rozpohybuje věci tak, aby efektivně fungovaly.

David je neobyčejný člověk, který inspiroval a vedl stovky lidí. Z počátku jsem měla (stejně jako každý koho znám) pocit, že David je jak z jiné planety. Ti, kteří si dají tu práci ho skutečně poznat, pochopí, jaké neuvěřitelné bohatství a potenciál v sobě skrývá. Kolik se od něj můžeme naučit. Motivoval mě k práci, sám mi byl tím nejlepším příkladem a díky svému charakteru získal i moje srdce. Naše štěstí, láska a život jsou výsledkem aktivního seznamování, které si přejeme naučit i vás, protože víme, že tato cenná dovednost zlepší váš život. Díky Davidově inspiraci ke mně přicházejí úžasné nápady, naše vize nabírá na hloubce a kdo ví, kde se to zastaví.

Kamera a grafika

Jiří Strnad

Jak velcí kamarádi jste s kamerou? I když patřím mezi lidi, kteří se kamery nebojí, není to záruka dobrého výsledku. Natočit video, které bude diváka bavit a udrží jeho pozornost, i když jde převážně o mluvené slovo, je práce pro profesionála. Forma videa buď sdělovaný obsah zabije nebo vykouzlí zážitek, který se skutečně dotkne divákova srdce.

Já se díky Jirkovi do natáčení doslova zamilovala. Spolupráce s kreativním člověkem, který má léta praxe, je neuvěřitelný zážitek. Viděla jsem, jak u práce přemýšlí, navrhuje zlepšení a dodává člověku potřebnou sebedůvěru. Díky jeho přístupu jsem si natáčení nejen užila, ale dokázal ze mně dostat to nejlepší. Navíc nám šla práce neuvěřitelně rychle. Žádné zbytečné záběry nebo přetáčení, kdy se opakováním textu zcela vyčerpáte. S upřímnou radostí a nadšením se těším na další videa, ve kterých Jirka dokáže přenést báječnou atmosféru z natáčení až k vám domů.

Key manager

Michael Foršt

Umět si poradit s týmem, zákazníky nebo úřady, dobře organizovat akce a udržet v týmu dobrou náladu, to není jednoduchý úkol.

Ovšem pro Michaela je to hračka. Netušíme jak to dělá. Dost možná, že to netuší ani on sám. Prostě je takový. Jeho dobrá nálada je nakažlivá. Jeho důsledná práce při organizování je příkladná. Jsme rádi, že je součástí našeho týmu.

Ilustrátor

Tomáš Pešek 

Skvělý ilustrátor, který trpělivě překresloval mé neumělé obrázky z "rukopisu" a vdechl úžasnou atmosféru do nové knihy Seznamte se, prosím.

Díky jeho práci se z knihy stalo umělecké dílo. Už to není jen manuál vašeho seznamování. Kniha ožila a stane se vaším osobním průvodcem na cestě za dobrodružstvím a rozšiřováním vašeho vlivu.

Neučím nic, čím bych si sama osobně neprošla,...

...s čím jsem ještě někomu druhému nepomohla. Za každým mým kurzem nebo knihou je spousta vlastní dřiny, chyb i trapasů, které jsem svou vytrvalostí dokázala přeměnit na radost, kterou mohu rozdávat ostatním.

Dnes už mohu říci, že každý můj kurz nebo kniha jsou také ověřené v praxi mnoha mých posluchačů. Jejich zpětná vazba mě nabíjí energií pro další práci.

Olga Strnadová

Lektorka soft skills

Mluvila jste o situacích, které moc dobře znám. Díky kurzu "Klid jako zdroj moci a síly" jsem je začala vidět úplně v jiných souvislostech. Hodně mi to otevřelo oči a hlavně teď už vím, jak se svými emocemi můžu pracovat. Taky jsem zjistila, kde dělám chyby a co s tím. Je to pro mě otevření úplně nové cesty.

Tereza Svobodová

majitelka kavárny

E-mailová a písemná komunikace

Otevřu si poštu. Mailů bezpočtu. Tak to pročtu. Napíšu a pošlu.

„Co nového se naučím na kurzu o psaní e-mailů, když to dělám denně?!“

Zaujmout „předmětem“ adresáta. Srozumitelněji formulovat myšlenky do vět. Psát bez chyb. Věnovat se poště ve správný čas. Také dostanete odpovědi na otázky, které se vám honí hlavou při odesílání e-mailů.

Save your seat now!

Sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes nascetur ridiculus mus nulla vitae elit libero a pharetra augue. Fusce dapibus tellus ac cursus commodo, tortor mauris condimentum nibh ut fermentum massa justo sit amet risus. Lorem ipsum dolor sit amet.

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close