Můj tým

Michal Dušek

grafik, programátor

Mezi Michalovy činnosti patří grafika, obrázky, focení a psaní kódů. Ve své grafice se doslova vyžívá. Svoje vášně a nápady dokáže živě přenést takzvaně "na papír". Do týmu přináší své netradiční nápady. Jeho práce je vždy velkým překvapením a spolupráce s ním pestrým dobrodružstvím.

Jiří Strnad

kameraman, zvukař a střihač

Jak velcí kamarádi jste s kamerou? I když patřím mezi lidi, kteří se kamery nebojí, není to záruka dobrého výsledku. Natočit video, které bude diváka bavit a udrží jeho pozornost, i když jde převážně o mluvené slovo, je práce pro profesionála. Forma videa buď sdělovaný obsah zabije nebo vykouzlí zážitek, který se skutečně dotkne divákova srdce.

Já se díky Jirkovi do natáčení doslova zamilovala. Spolupráce s kreativním člověkem, který má léta praxe, je neuvěřitelný zážitek. Viděla jsem, jak u práce přemýšlí, navrhuje zlepšení a dodává člověku potřebnou sebedůvěru. Díky jeho přístupu jsem si natáčení nejen užila, ale dokázal ze mně dostat to nejlepší. Navíc nám šla práce neuvěřitelně rychle. Žádné zbytečné záběry nebo přetáčení, kdy se opakováním textu zcela vyčerpáte. S upřímnou radostí a nadšením se těším na další videa, ve kterých Jirka dokáže přenést báječnou atmosféru z natáčení až k vám domů.

David Strnad

specialista a odborník na videomarketing, infopodnikání, tvůrce obchodních strategií

Když má člověk vizi, je lepší, když na to není sám. Mám-li k vám být naprosto upřímná, musím se přiznat, že bych se neodvážila jít za svými sny, kdybych vedle sebe neměla někoho, kdo mě podrží. Představte si člověka, který se nadchne tím, co všechno byste mohli dokázat a dokonale promyslí, naplánuje, doladí a rozpohybuje věci tak, aby efektivně fungovaly.

David je neobyčejný člověk, který inspiroval a vedl stovky lidí. Z počátku jsem měla (stejně jako každý koho znám) pocit, že David je jak z jiné planety. Ti, kteří si dají tu práci ho skutečně poznat, pochopí, jaké neuvěřitelné bohatství a potenciál v sobě skrývá. Kolik se od něj můžeme naučit. Motivoval mě k práci, sám mi byl tím nejlepším příkladem a díky svému charakteru získal i moje srdce. Naše štěstí, láska a život jsou výsledkem aktivního seznamování, které si přejeme naučit i vás, protože víme, že tato cenná dovednost zlepší váš život. Díky Davidově inspiraci ke mně přicházejí úžasné nápady, naše vize nabírá na hloubce a kdo ví, kde se to zastaví.

Olga Strnadová

autorka nejstahovanějšího eBooku v ČR a SR, lektorka, redaktorka

Kdo je Olga? Můj příběh...

Stáhněte si bezplatně

Rubriky BLOGu

Nejlepší články