Návod jak získat lásku, přátele i peníze

Lidé se chtějí/potřebují seznamovat jen ze tří důvodů

1. Rozšiřují svůj okruh klientů, zákazníků, spolupracovníků, aby vydělávali více peněz.
2. Chtějí mít více přátel nebo si najít nové přátele, aby žili pestřejší, zábavnější a plnější život.
3. Hledají životního partnera.

Pokud se naučíte seznamovat kdekoliv a mluvit s kýmkoliv, pokud budete vědět, kde potkat lidi, které hledáte a budete-li s nimi umět navázat vztah, získáte dovednost, která zásadním způsobem změní a obohatí váš život.
Je stejně důležité to, kolik lidé znáte vy i kolik lidí zná vás.
Budete-li aktivně navazovat přátelství, budovat je a pečovat o ně, usnadníte si život. Vždy budete mít na telefonu člověka, který vám dokáže s něčím poradit, pomoci, dát doporučení a podobně.

Správní lidé jsou to největší bohatství.

A vaše bohatství jsou vztahy, které máte. Díky svým seznamovacím a komunikačním schopnostem získáváte přehled, informace, vliv a moc. Obecně jsou lidé mnohem milejší a vstřícnější ke svým známým, k někomu, koho znají byť jen letmo, než k neznámému člověku, který jim nic neříká. Uvedu úplně jednoduchý příklad.

Někdo do vás na ulici omylem strčí. Jak zareagujete? Jak zareaguje většina lidí?

Většina se otočí , budou se mračit, bude jim to vadit, možná někdo řekne: „Hej! Co je?“ nebo „Dávejte pozor!“ nebo „To tak spěcháš nebo co?“. Někteří spíše pro společenskou přijatelnost zabručí na případnou omluvu nešiky něco jako “…nic se nestalo.”

A teď si představte, co se stane v tu samou situaci, ale když se otočíte a ten, kdo do vás strčil, bude někdo, koho znáte, kdo se k vám obvykle chová mile. „Jé, ahoj! Co tu děláš?“ nebo „Á, dobrý den.“. Zamračený výraz se změní v úsměv. Situace bude úplně jiná.

A to je jen malý prostý příklad, který nehraje v životě žádnou roli. Co teprve, když o něco jde?! Tam se vám velmi hodí, aby vás lidé znali. A jestli vás doposud neznají, tak si z nich kamarády uděláte. Je to jednoduché! (Mimochodem i taková srážka na ulici nebo šlápnutí na nohu se dá proměnit v seznámení.)
Když se seznamujete, každý den se rozšiřuje okruh lidí, kteří obohacují a zkrášlují váš život a vy jejich!

FBkomenty

 

Olga Strnadová Autor: Olga Strnadová

autorka a lektorka Školy seznamování. Pomáhám lidem s komunikací a navazováním kontaktů pro jejich práci, obchod, i soukromé vztahy. Díky tomu lidé snadněji rozumí svému okolí a vytvářejí ty správné kontakty. Tak roste jejich vliv, respekt i sebevědomí. Zlepšují a prohlubují vztahy. Jsou celkově úspěšnější.

Komentujte. Vaše názory mne zajímají.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.