Osobní konzultace

Jak osobní konzultace probíhají?

  • Kontaktujte mě (nejlépe emailem) a popište, co byste rádi prokonzultovali. Nezapomeňte připsat vaše telefonní číslo a můžete zkusit navrhnout 2 termíny.
  • Ozvu se vám telefonicky a domluvíme si podrobnosti a upřesníme termín a místo. Na každou konzultaci a dané téma se připravuji a to vyžaduje čas.
  • Dozvíte se, co potřebujete vědět.

Osobní konzultace poskytuji z těchto oblastí:

Hledáte někoho, kdo vás rychle naučí něco nového, jedná narovinu a dokáže věci správně pojmenovat, rychle se orientuje v situaci, dokáže se vcítit do druhého a v rozhovoru jít takzvaně na hlubinu? Lektora, který umí naslouchat a pomoci najít správné odpovědi i na nevyřčené otázky? Klienta správně nasměrovatmotivovat ke změně? Ani já nemám ráda sáhodlouhé tlachání, které nikam nevede a ráda řeším věci prakticky a „na tělo“.


Kdo je Olga Strnadová ?!

V roce 2003 jsem začala učit a o 9 let později psát. Tyto dvě činnosti mi dělají dobře a druhým pomáhají. Mým hlavním tématem jsou vztahy, komunikace a vystupování ve společnosti (od etikety přes prezentování po obchod).

Jsem introvert, který pochopil, že svých snů nedosáhne sám, a že pokud chce něco změnit musí „s kůží na trh“. Tak jsem dělala maximum proto, abych kultivovala sebe, své komunikační dovednosti a vše co s tím souvisí. Neučím nic, čím bych si sama osobně neprošla a s čím jsem ještě někomu druhému nepomohla. Za každým mým kurzem nebo knihou je spousta vlastní dřiny, chyb, neúspěchů i trapasů, které jsem svou vytrvalostí dokázala přeměnit na radost, kterou mohu rozdávat kamkoliv přijdu.

Smyslem mé práce s lidmi jsou 3 věci:

  1. aby si vytvořili dobrý vztah sami se sebou
  2. aby žili v harmonických vztazích doma, s přáteli i s kolegy
  3. aby byli důvěryhodnými obchodními partnery a úspěšnými obchodníky

Stáhněte si bezplatně

Rubriky BLOGu

Nejlepší články