Osobní konzultace

Jak osobní konzultace probíhají?

  • Kontaktujte mě (nejlépe emailem) a popište, co byste rádi prokonzultovali. Nezapomeňte připsat vaše telefonní číslo a můžete zkusit navrhnout 2 termíny.
  • Ozvu se vám telefonicky a domluvíme si podrobnosti a upřesníme termín a místo. Na každou konzultaci a dané téma se připravuji a to vyžaduje čas.
  • Dozvíte se, co potřebujete vědět.

Osobní konzultace poskytuji z těchto oblastí:

Hledáte někoho, kdo vás rychle naučí něco nového, jedná narovinu a dokáže věci správně pojmenovat, rychle se orientuje v situaci, dokáže se vcítit do druhého a v rozhovoru jít takzvaně na hlubinu? Lektora, který umí naslouchat a pomoci najít správné odpovědi i na nevyřčené otázky? Klienta správně nasměrovatmotivovat ke změně? Ani já nemám ráda sáhodlouhé tlachání, které nikam nevede a ráda řeším věci prakticky a „na tělo“.

Měním svět kolem sebe,
učím lidi komunikovat a seznamovat se.

V životě se zajímáme o různé záležitosti: o osoby, vztahy, zdraví, peníze, práci, zábavu, politiku, čistotu životního prostředí, válečné konflikty, náboženství atd. Je vidno, že v oblasti našeho zájmu některé věci nemůžeme ovlivnit. Ty, které ovlivnit můžeme, spadají do našeho okruhu vlivu.

Díky tomu, že se zaměříme na věci, které ovlivnit můžeme a položíme si pokaždé otázku: Co mohu udělat já?, dosahujeme postupných změn a náš okruh vlivu se rozrůstá. Čím je náš okruh vlivu větší, tím více můžeme působit na oblasti našeho zájmu a měnit je. Zaměřme se na to, s čím můžeme něco udělat a náš vliv se bude rozrůstat!

Za většinou toho, co nás zajímá, stojí konkrétní osoby, lidé jako my. Proto komunikace, vztahy, zvětšování okruhu svých známých, kamarádů a přátel, budování důvěry a navazování kontaktů jsou pro rozšiřování vašeho vlivu klíčové.

Kdo je Olga Strnadová

V roce 2003 jsem začala učit a o 9 let později psát. Tyto dvě činnosti mi dělají dobře a druhým pomáhají. Mým hlavním tématem jsou vztahy, komunikace a vystupování ve společnosti (od etikety přes prezentování po obchod).

Jsem introvert, který pochopil, že svých snů nedosáhne sám, a že pokud chce něco změnit musí „s kůží na trh“. Tak jsem dělala maximum proto, abych kultivovala sebe, své komunikační dovednosti a vše co s tím souvisí. Neučím nic, čím bych si sama osobně neprošla a s čím jsem ještě někomu druhému nepomohla. Za každým mým kurzem nebo knihou je spousta vlastní dřiny, chyb, neúspěchů i trapasů, které jsem svou vytrvalostí dokázala přeměnit na radost, kterou mohu rozdávat kamkoliv přijdu.

Smyslem mé práce s lidmi jsou 3 věci:

  • aby si vytvořili dobrý vztah sami se sebou
  • aby žili v harmonických vztazích doma, s přáteli i s kolegy
  • aby byli důvěryhodnými obchodními partnery a úspěšnými obchodníky

Stáhněte si bezplatně

Rubriky BLOGu

Nejlepší články