Osobní konzultace

Jak osobní konzultace probíhají?

  • Kontaktujte mě (nejlépe emailem) a popište, co byste rádi prokonzultovali. Nezapomeňte připsat vaše telefonní číslo a můžete zkusit navrhnout 2 termíny.
  • Ozvu se vám telefonicky a domluvíme si podrobnosti a upřesníme termín a místo. Na každou konzultaci a dané téma se připravuji a to vyžaduje čas.
  • Dozvíte se, co potřebujete vědět.

Osobní konzultace poskytuji z těchto oblastí:

I mí klienti mi pomáhají objevovat svoje talenty. :) Shodují se, že umím druhé rychle naučit něco nového, jednám narovinu a dokážu věci správně pojmenovat, rychle se orientuji v situaci, dokáži se vcítit do druhého a v rozhovoru jít takzvaně na hlubinu. Umím naslouchat a pomoci najít správné odpovědi i na nevyřčené otázky, klienta správně nasměrovatmotivovat ke změně. Asi je to tak, protože sama nemám ráda sáhodlouhé tlachání, které nikam nevede a ráda řeším věci prakticky a „na tělo“.


1. téma osobních konzultací

Mluv tak, aby ti rozuměli.
Piš tak, aby tě chtěli číst.

„Chci, aby mi viseli na rtech a hltali každé moje slovo. Chci psát texty, které si zapamatují a budou o nich vyprávět... ale nevím jak vplout do tématu a držet kurz.“

„Potřebuji, aby to mělo hlavu a patu. Aby slyšeli to důležité a moje myšlenka nezanikla v nepřeberném množství slov.“

Když budu dobře mluvit a psát, získám víc zákazníků, budu žádanější ve svém oboru a splním si tak svoje sny.“

Slova mají moc.
Chcete ji ovládnout?

Více informací k osobním konzultacím s Olgou na toto téma

Neztrácejte čas zbytečným hledáním slov. Větami, které nikdo neposlouchá. Ať čas s vámi lidem utíká jako vítr a vaše slova zasévají semínka do připravené a otevřené mysli.

- Olga Strnadová -

2. téma osobních konzultací

Život s ADHD

Nejde o typický kurz o výchově hyperaktivních dětí, ale především o pochopení několika výchovných milníků, o kterých se příliš nemluví. Kurz a konzultace jsou určené především rodičům.

Sama jsem si prošla podobným martyriem, než jsem pochopila a konečně našla způsob, jak svého svérázného syna lépe chápat, jak s ním komunikovat, abychom spolu vycházeli a on se dokázal začlenit a běžně fungovat mezi svými vrstevníky i dospělými. Od té doby se neuvěřitelně změnil. Udělal na sobě obrovský kus práce.

Jak sám v sobě zvládnout život s ADHD dítětem a vychovat z něj sebevědomou a zodpovědnou osobnost?

Více informací k osobním konzultacím s Olgou na toto téma

Nebudu vám říkat naučené věci, díky kterým mám státnici z pedagogiky a z psychologie, ale převážně praktické rady, které jsem objevila jako matka a manželka.

- Olga Strnadová -

Kdo je Olga Strnadová ?!

V roce 2003 jsem začala učit a o 9 let později psát. Tyto dvě činnosti mi dělají dobře a druhým pomáhají. Mým hlavním tématem jsou vztahy, komunikace a vystupování ve společnosti (od etikety přes prezentování po obchod).

Jsem introvert, který pochopil, že svých snů nedosáhne sám, a že pokud chce něco změnit musí „s kůží na trh“. Tak jsem dělala maximum proto, abych kultivovala sebe, své komunikační dovednosti a vše co s tím souvisí. Neučím nic, čím bych si sama osobně neprošla a s čím jsem ještě někomu druhému nepomohla. Za každým mým kurzem nebo knihou je spousta vlastní dřiny, chyb, neúspěchů i trapasů, které jsem svou vytrvalostí dokázala přeměnit na radost, kterou mohu rozdávat kamkoliv přijdu.

Smyslem mé práce s lidmi jsou 3 věci:

  1. aby si vytvořili dobrý vztah sami se sebou
  2. aby žili v harmonických vztazích doma, s přáteli i s kolegy
  3. aby byli důvěryhodnými obchodními partnery a úspěšnými obchodníky

Stáhněte si bezplatně

Rubriky BLOGu

Nejlepší články