SEZNÁMIT SE JE SNADNÉ
aneb UDĚLEJTE SI Z LIDÍ PŘÁTELE

ZDARMA ke stažení | eBook | PDF nebo EBOOKS

Tato eKniha vás praktickými kroky provede na cestě k novým kontaktům a vztahům. Zlepšete vztah se svým okolím. Další informace a knihu získáte kliknutím ZDE.

Rozšiřující a doplňující informace k této knize jsou ve stejnojmenném on-line video kurzu Seznámit se je snadné, v němž navíc získáte ZDARMA také další návody, pracovní sešity a knihy "Afirmace" a "Techniky a triky oblíbených lidí". 

256.753+

ÚČASTNÍKŮ

1423+

WEBINÁŘŮ

730+

KURZŮ

7

KNIH

Seznámit se je snadné

Seznámit se je snadné

5 kroků k novým přátelstvím, které zlepší a obohatí váš život. Nezáleží na tom, z jakého důvodu se chcete naučit seznamovat nebo lépe komunikovat. Někteří si přejí systematicky rozšiřovat svojí sféru vlivu pro své obchodní aktivity. Jiní hledají nové přátele nebo touží najít svého životního partnera. Principy, na kterých jsem založila Školu seznamování, jsou pro každého.

Olga Strnadová

V roce 2003 jsem začala učit a o 9 let později psát. Tyto dvě činnosti mi dělají dobře a druhým pomáhají. Mým hlavním tématem jsou vztahy, komunikace a veřejná vystupování (od etikety přes prezentování po obchod).

Jsem introvert, který pochopil, že svých snů nedosáhne sám. Pokud chci něco změnit musím „s kůží na trh“. A tak dělám maximum proto, abych kultivovala sebe, své komunikační dovednosti a vše co s tím souvisí. 

Neučím nic, čím bych si sama osobně neprošla. Za každým mým kurzem nebo knihou je spousta vlastní dřiny, chyb, neúspěchů i trapasů, které jsem svou vytrvalostí dokázala přeměnit na radost, kterou mohu rozdávat kamkoliv přijdu.

Dnes už mohu říci, že každý můj kurz nebo kniha jsou také ověřené v praxi mnoha mých posluchačů. Jejich zpětná vazba mě nabíjí energií pro další práci. Děkuji.

Smyslem mé práce s lidmi jsou 3 věci:

aby si vytvořili dobrý vztah sami se sebou
aby žili v harmonických vztazích doma, s přáteli i s kolegy
aby byli důvěryhodnými obchodními partnery a úspěšnými obchodníky