SEZNÁMIT SE JE SNADNÉ 
aneb UDĚLEJTE SI Z LIDÍ PŘÁTELE

5 kroků k novým přátelstvím, které zlepší a obohatí váš život

V online kurzu získáte:

Praktická cvičení k získání potřebných komunikačních dovedností a posílení sebevědomí.
Pracovní listy a další bonusové pdf dokumenty.
Snadněji se vypořádáte s vlastními negativními pocity.

eBook s online mini kurzem

Bezplatně

Nezáleží na tom, z jakého důvodu se chcete naučit seznamovat nebo lépe komunikovat. Někteří si přejí systematicky rozšiřovat svojí sféru vlivu pro své obchodní aktivity. Jiní hledají nové přátele nebo touží najít svého životního partnera. Principy, na kterých jsem založila Školu seznamování, jsou pro každého. 

Chci pouze ebook: ZDE

Zkušenosti s eBookem

Co říkají čtenáři ebooku a účastníci online mini kurzu?

Váš ebook a web stránka je zaujímavá, všetko čo ste povedali vo videu je pravda. Naše myšlienky menia náš život k lepšiemu. Treba iba pozitívne myslieť.

EVA Peťovská


Děkuji za úžasný ebook ,který mě opět posunul o krůček dál. Již nebudu mít obavy oslovit někoho jiného a sdílet svůj život s někým a ne jenom vedle sebe. Moc děkuji.

Blanka Sedláková


Váš prejav je impozantný, máme sa čo učit! Ďakujem za nakopnutie a za možnost začat pracovat na sebe v oblasti vztahů ...

Štefan Schúbert


Jsou různé návody a techniky ale tak přirozený a laskavý přístup, který máte vy Olgo, je nádherný.

Karel Polách


Olga Strnadová

V roce 2003 jsem začala učit a o 9 let později psát. Tyto dvě činnosti mi dělají dobře a druhým pomáhají. Mým hlavním tématem jsou vztahy, komunikace a veřejná vystupování (od etikety přes prezentování po obchod).

Jsem introvert, který pochopil, že svých snů nedosáhne sám. Pokud chci něco změnit musím „s kůží na trh“. A tak dělám maximum proto, abych kultivovala sebe, své komunikační dovednosti a vše co s tím souvisí. 

Neučím nic, čím bych si sama osobně neprošla. Za každým mým kurzem nebo knihou je spousta vlastní dřiny, chyb, neúspěchů i trapasů, které jsem svou vytrvalostí dokázala přeměnit na radost, kterou mohu rozdávat kamkoliv přijdu.

Dnes už mohu říci, že každý můj kurz nebo kniha jsou také ověřené v praxi mnoha mých posluchačů. Jejich zpětná vazba mě nabíjí energií pro další práci. Děkuji.

Smyslem mé práce s lidmi jsou 3 věci:

aby si vytvořili dobrý vztah sami se sebou
aby žili v harmonických vztazích doma, s přáteli i s kolegy
aby byli důvěryhodnými obchodními partnery a úspěšnými obchodníky

© EMBERI PROduction LLC | Olga Strnadová

ZDARMA EBOOK + ONLINE MINI KURZ

Seznámit se je snadné Udělejte si z lidí přátele

Chcete-li ZDARMA stáhnout eBook a získat přístup k online kurzu, zadejte své křestní jméno a fungující e-mailovou adresu.

Vaše osobní údaje zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na odkaz pro odhlášení ve spodní části kteréhokoli z našich e-mailů.

Close