Osobní konzultace

Už se nějakou dobu věnujete osobnímu rozvoji. Pracujete na sobě. Ušli jste kus cesty, ale máte otázky. Nechcete utrácet za kurz, kde zazní 80 % toho, co už víte. 

Potřebujete něco, co bude jen pro vás.

Většinou stačí 3–5 konzultací, které vás posunou a vy ucítíte změnu.

Co se vám vybaví u slov osobní trenér nebo soukromý učitel?
Proč nemít vlastního lektora, konzultanta či mentora?

Říká se, že zajít na kafe nebo na pivo s kamarádkou či kamarádem a dobře si promluvit je nejlepší terapie. Proč? Uleví se nám. Vypovídáme se. Možná dostaneme i nějakou užitečnou radu. Tím, jak mluvíme, si sami srovnáme myšlenky a pocity. Osobní konzultace s nezávislou osobou vám nabízí ale mnohem víc:

Můžete mluvit i o věcech, o kterých se vám nechce mluvit před lidmi, kteří vás znají.
Máte prostor naučit se nové věci, posunout se, učinit trvalou změnu.
Nikdo vás nebude hodnotit, kritizovat ani litovat. Přesto se dočkáte empatie a dostanete podněty na zamyšlení.
Nebudete poslouchat jeho problémy.
Rozhovory mají svoji pravidelnost a systém.
Dostanete pohled na věc od nezávislé osoby, která nebude vaši situaci hodnotit na základě svých zkušeností a pocitů, ale na principech a zákonitostech, které nejsou zkreslené.
Půjde o profesní vztah a profesionální pomoc s péčí a pozorností.

256.753+

ÚČASTNÍKŮ

1423+

WEBINÁŘŮ

730+

KURZŮ

7

KNIH

Než se pustíme do práce...

3 jednoduché kroky

1. Ujasněte si, co od osobní konzultace očekáváte.

2. Kolik času jste ochotní do sebe investovat.

3. Co se může stát, když nic nezměníte?

Cítíš se takhle?

Co vám konzultace přinesou?

V každém tématu můžete očekávat praktické rady, návody a tipy a příklady pro inspiraci. Stejně tak prostor pro zamyšlení, úvahy a rozhodování. Budeme se věnovat reflexím, dostanete zpětnou vazbu, najdeme si čas na zopakování nových a zásadních poznatků. Společně najdeme vhodné tempo, strukturu, četnost a pravidelnost našich setkání (on-line či fyzicky).

Pokud vás čeká naléhavá událost, jednání, prezentace apod., můžeme v případě zájmu spolu domluvit „nalejvárnu“, abyste byli připraveni.

Témata, se kterými umím pomoci:

Hledání vlastního potenciálu
Práce na sebevědomí a sebeprezentaci
Jak být dobrý rodič - zlepšení komunikace v rodině
Práce s hněvem
Partnerské porozumění
Osobní management a sebekoučink
Emoční inteligence
Komunikační dovednosti - brilantní společenská konverzace, seznamování
Životní rovnováha a time management

Jste připraveni?

„Olgu jsem poznal na firemním kurzu, který dával hlavu a patu. Rozhodl jsem se, že kromě běžného školení pro všechny, má smysl objednat si také osobní konzultace. Chtěl jsem vyniknout. Díky nim jsem objevil a hlavně zdolal některé překážky, které jsem sám sobě stavěl do cesty v pracovním i osobním životě. Došlo mi, že to není nic složitého, jen musím na změně ustavičně dělat. S odstupem šesti měsíců vím, že to byla dobrá investice.“

Milan

Projektový manažer (46let)

"Jako bonus jsem získala potřebné sebevědomí"

Nová práce mě postavila před nové výzvy. Moje první prezentace před vedením firmy skončila trapasem. Na doporučení kamarádky jsem zavolala Olze a domluvila si konzultaci. Stačila tři setkání, která mi pomohla sestavit přesvědčivou prezentaci a zlepšit svoje vystupování. Jako bonus jsem získala potřebné sebevědomí. Stačí jen vědět „jak na to“ a úplně vám to změní svět.

Andrea

Obchodní manažerka (27 let)

Od roku  2003...

Vzdělávání se věnuji celý svůj profesní život. Po absolvování Pedagogické fakulty na Karlově Univerzitě jsem složila zkoušku Lektor dalšího vzdělávání dle Evropského rámce kvalifikace, abych se mohla naplno věnovat vzdělávání dospělých. Z profesního zaměření mám rekvalifikaci Managementu firem (také sama podnikám), absolvovala jsem kurz Typologie osobností v týmu a jejich spolupráce, prošla tréninkem Silvovy metody a dalšími školeními jako Asertivní komunikace, Etiketa, Prevence a řešení konfliktů atd.

Vedle lektorských činností působím jako redaktorka tištěných a online médií, šéfredaktorka městského zpravodaje a napsala jsem několik vzdělávacích knih.

Ve svých kurzech dbám na praktické využití nově nabitých poznatků a jejich okamžité použití v modelových situacích. Své účastníky naplno zapojuji do aktivní spolupráce a tvorby. Poskytuji jim okamžitou zpětnou vazbu a posluchačům dávám prostor pro diskuzi k jejich konkrétním otázkám a příkladům z praxe.

Vzdělání má hodnotu, proto mě baví. Ráda budu školit i vás nebo vaše zaměstnance v kurzech:

veřejných otevřených (pro každého),
uzavřených na míru (pro firmy),
a online programech.

Spokojené účastníky mých kurzů najdete mezi zaměstnanci těchto organizací

Umění rozšiřovat sféru vlivu

Záleží na tom jakými lidmi se obklopujeme. Proto pomáhám lidem najít ty správné lidi do jejich života, práce i podnikání - rozšiřovat sféru vlivu.

Ve třech krocích tohoto online minikurzu zvýšíte své sebevědomí, naučíte se začít rozhovor s kýmkoliv a budovat zdravější vztahy.