Najděte svůj maják

Objevte svůj potenciál

Online kurz, který vám pomůže zlepšit kvalitu života. Lépe poznáte sami sebe. Vybudujete si zdravé sebevědomí. Odhalíte zákonitosti, principy, které řídí váš život. Naučíte se využívat tyto principy ve svůj prospěch.

256.753+

ÚČASTNÍKŮ

1423+

WEBINÁŘŮ

730+

KURZŮ

7

KNIH

Výchova v pohodě

Jak lépe porozumět svým dětem

Máte tzv. „neposlušné“ dítě, které si dělá, co se mu zamane? Nebo přidrzlého puberťáka, který nezná hranice? Jak děti správně vést, aby ...

Kurz připravujeme

Bylinky a bylinné sirupy

Zdraví, které chutná celé rodině

Udělejte něco pro své tělo a zdraví svých blízkých. Udělejte si vlastní domácí sirup. Ukážeme si přípravu, včetně podrobných receptů...

Kurz připravujeme

Vzdělávání přináší růst a lepší život

Olga Strnadová

V roce 2003 jsem začala učit a o 9 let později psát. Tyto dvě činnosti mi dělají dobře a druhým pomáhají. Mým hlavním tématem jsou vztahy, komunikace a veřejná vystupování (od etikety přes prezentování po obchod).

Jsem introvert, který pochopil, že svých snů nedosáhne sám. Pokud chci něco změnit musím „s kůží na trh“. A tak dělám maximum proto, abych kultivovala sebe, své komunikační dovednosti a vše co s tím souvisí. 

Neučím nic, čím bych si sama osobně neprošla. Za každým mým kurzem nebo knihou je spousta vlastní dřiny, chyb, neúspěchů i trapasů, které jsem svou vytrvalostí dokázala přeměnit na radost, kterou mohu rozdávat kamkoliv přijdu.

Dnes už mohu říci, že každý můj kurz nebo kniha jsou také ověřené v praxi mnoha mých posluchačů. Jejich zpětná vazba mě nabíjí energií pro další práci. Děkuji.

Smyslem mé práce s lidmi jsou 3 věci:

aby si vytvořili dobrý vztah sami se sebou
aby žili v harmonických vztazích doma, s přáteli i s kolegy
aby byli důvěryhodnými obchodními partnery a úspěšnými obchodníky