Jak lépe porozumět svým dětem
a získat větší jistotu ve výchově?

Výchova v pohodě

Máte tzv. „neposlušné“ dítě, které si dělá, co se mu zamane? Nebo přidrzlého puberťáka, který nezná hranice? Jak děti správně vést, aby se konečně začaly chovat tak, jak mají?

Řešíte výchovu svých dětí?

Jestli jste jako většina rodičů a řešíte výchovu svých dětí, pak je váš cíl bude jasný.
Chcete svoje dítě vychovat tak, aby bylo opravdu připravené na život, chcete pro něj to nejlepší a chcete s ním mít vztah, o kterém jste vždycky snili. A přitom všem si zachovat co nejvíc zdravého rozumu. Výchova je jedno z nejdůležitějších témat v životě každého rodiče. Je to poslání. A většinou šťastné děti mají spokojené rodiče.

Existuje několik univerzálních způsobů, jak lépe porozumět potřebám vašich dětí. Začněte s větší jistotou používat přirozený a dětem srozumitelný způsob verbální i neverbální komunikace. Otevřete dveře hlubšímu pochopení nejen s vašimi dětmi, ale i s partnerem a v rodině vůbec.

Většina rodičů řeší

 • Jak ho naučit, aby nebylo sobecké
 • Jak na to, aby si vážilo věcí
 • Jak zareagovat, když je agresivní
 • Jak se zachovat, když si dítě na nákupu vynucuje věci
 • Jak ho naučit, aby na sebe i na druhé dávalo pozor
 • Jak reagovat, když se dítě vzteká a bojkotuje všechnu jejich snahu
 • Jak zařídit, aby všechno nemuseli opakovat stokrát a děti spolupracovaly
 • Jak připravit starší dítě na příchod miminka
 • Jak vytvořit hezký vztah mezi sourozenci
 • Jak při rodičovství nezabřednout do rutiny
 • Jak zvládat vlastní emoce, když už toho sami mají dost
 • Jak nezapomenout na sebe a naučit se dobíjet baterky
 • Jak v klidu vyřešit věci, které se “musí” (čištění zubů, braní léků, mytí…) 
 • Jak zpětně opravit, když vybuchnou, a jak začít s dětmi znovu
 • Možná zažíváte něco podobného… Jak se k takovým situacím postavit, abyste vy i děti byly spokojené?

Objevte to pravé řešení pro svoje dítě

Vy i vaše dítě jste jedinečné osobnosti a to, co funguje u sousedů, může být pro vás úplně k ničemu. Jen vy znáte nejlépe sami sebe a svoje děti. Proto si vy sami potřebujete najít TO SVOJE jedinečné řešení na VAŠE konkrétní problémy s VAŠIMI dětmi. Stačí se držet jednoduchých principů. Vědět a porozumět „na čem svoji výchovu stavíte“ a pak vám vše, co do teď vypadalo složité, přijde jasné a lépe uchopitelné.

Objevte nový přístup k dětem, který funguje

Principy vám pomohou se doma domluvit. A to s každým dítětem. Protože jedině, když si rozumíte, můžete všechno v klidu vyřešit. Naučíte se jak lépe rozumět projevům vašeho dítěte a zjistíte, co je potřeba změnit, aby vám to spolu šlo dobře.

Každý dobrý rodič chce, aby jeho děti byly šťastné, bezproblémové a sebevědomé. Chápaly a přijaly hranice, které budou dodržovat, i když budou samy. Aby spolupracovaly a poslouchaly i bez křiku, vyhrožování, odměn a tresů. Uměly dodržovat dohody, měly dobrý vztah se svými sourozenci, uměly myslet jeden na druhého, doma získaly dobrý základ do života, vyrůstaly ve spokojené rodině, kde se mají všichni dobře.

Většina rodičů na celém světě si přeje, aby za nimi jejich dítě jednou přišlo a řeklo: “Mami, tati, děkuji vám za všechno. Dobře jste mě vychovali a já chci svoje děti vychovávat stejně jako vy.”
To nemusí být nesplnitelný sen!

We're almost fully booked

Grab your ticket today

Vestibulum id ligula porta felis euismod semper. Sed posuere consectetur est at lobortis. Cras mattis consectetur purus sit amet fermentum. Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo.

Your Expert Growth Team

Maecenas sed diam eget risus varius blandit sit amet non magna. Cras justo odio, dapibus ac facilisis in, egestas eget quam.

Jana, 40 let, Praha

Kurz mi pomohl zorientovat se v tom, co skutečně funguje a co ne. Hlavně jsem pochopila, proč moje děti reagují na některé situace tak a jindy zase jinak. Pro mě odhalení onoho „proč“ bylo to zásadní. Teď se na věci dívám úplně jinak. Komunikace doma se zlepšila a když jsem někdy svědkem vypjatých situací mezi rodiči a dětmi, tak si v duchu říkám, že jsem moc ráda, že tohle už nemusím řešit.


Pavlína, 37 let, Pardubice

Na kurzu jsem pochopila, že nemůžu změnit svoje dítě svými starými naučenými metodami. Došlo mi, že nejprve musím změnit svůj přístup a jedině tak, se změní celá rodinná atmosféra. Nejprve mi to moc nešlo, a měla jsem tendence reagovat „postaru“. Nyní s odstupem tří měsíců musím konstatovat, že je to doma opravdu lepší. Já se cítím lépe. Mám víc energie. S dětmi lépe vycházím a vše je tak nějak snazší. I když vím, že mám na sobě ještě hodně práce, jsem za tento kurz velmi vděčná!


V kurzu se dozvíte

Jak s dětmi dobře komunikovat, aby z nich vyrostly spokojené a sebevědomé osobnosti. Proč jako rodiče někdy chybujeme a jak to změnit.Co můžeme zlepšit, aby rodina byla vždy pro naše děti bezpečným přístavem. Jak děti naučíme sebeúctě i úctě k druhým.

Společně na kurzu uděláme...

...inventuru vašeho rodičovství. Ukážeme si jak zvládat emočně náročné situace nebo ušetřit čas, když ho nemáte. Odhalíme tajemství větší pohody doma a lepší atmosféry každý den. Naučíme se zvládnout scény na veřejnosti i doma. Ukážeme si výchovné styly a najdeme ten, který je nejlepší právě pro vás a vaše děti.

Naučíte se zvládnout a minimalizovat konflikty s dětmi a jak správně nastavit hranic, které budou vyhovovat dětem i dospělím.

Co je zlobení a co vývojový úkol, jak je rozeznat a jak na ně reagovat?! Jak dětem pomoci, aby se správně rozhodovaly. Jak zvládnout svoje emoce (hněv, vztek, povolené nervy…). Jak zlepšit vztahy mezi sourozenci.

Také si výměníte zkušenosti s ostatními rodiči a probudíte své přirozené rodičovské schopnosti.

Kurz je určen

Všem rodičům a lidem, kteří pečují o děti. Principy, které se na kurzu dozvíte, fungují pro děti od raného věku až po rebelující adolescenty. Lze ho uplatnit v rodinách, kde se již vztahy rodičů a dětí zhoršily či narušily, i pro rodiny, kde jsou spíše prevencí problémů. V obou případech učí rodiče i děti předcházet vzniku vztahových problémů a konfliktů a řešit je dříve než vzniknou. Je vhodný i pro rodiče, kteří vychovávají děti sami, prarodiče, vychovatele, chůvy i učitele.

Olga Strnadová

V roce 2003 jsem začala učit a o 9 let později psát. Tyto dvě činnosti mi dělají dobře a druhým pomáhají. Mým hlavním tématem jsou vztahy, komunikace a veřejná vystupování (od etikety přes prezentování po obchod).

Jsem introvert, který pochopil, že svých snů nedosáhne sám. Pokud chci něco změnit musím „s kůží na trh“. A tak dělám maximum proto, abych kultivovala sebe, své komunikační dovednosti a vše co s tím souvisí. 

Neučím nic, čím bych si sama osobně neprošla. Za každým mým kurzem nebo knihou je spousta vlastní dřiny, chyb, neúspěchů i trapasů, které jsem svou vytrvalostí dokázala přeměnit na radost, kterou mohu rozdávat kamkoliv přijdu.

Dnes už mohu říci, že každý můj kurz nebo kniha jsou také ověřené v praxi mnoha mých posluchačů. Jejich zpětná vazba mě nabíjí energií pro další práci. Děkuji.

Smyslem mé práce s lidmi jsou 3 věci: