Kurzy

Když se chcete naučit,
když chcete mít lepší pocit ze sebe,
když vás to zajímá

256.753+

ÚČASTNÍKŮ

1423+

WEBINÁŘŮ

730+

KURZŮ

7

KNIH

Investice do svého vzdělání zvyšuje vaše sebevědomí, příjmy a spokojenost.


Jaké to je, když dostanete radu, kterou potřebujete? Když máte odpovědi a řešení? Když objevíte cestu, která dává smysl? Když k vám přijde nová inspirace?

Toto získáte a zažijete na mých kurzech.

Otevřené kurzy

Firemní kurzy

Vybrat si z kurzů:

Vybrat si můžete z témat:

Najdi svůj maják - objev svůj potenciál
Prezentuj jako Amos
Ovládni čas, získej rovnováhu v životě
Profesionální e-mailová a písemná komunikace
Kreativní práce s textem
Efektivní komunikace pro manažery
Profesionální e-mailová a písemná komunikace
Kreativní práce s textem
Ovládni čas, získej rovnováhu v životě
Emoční inteligence

Učím a píšu

Učení mě baví. Tedy ve škole mě moc nebavilo, ale vždy jsem se ráda dozvídala něco nového.
Vzdělávání si užívám jak v roli lektora, tak v roli posluchače. Jsem ráda, když mohu někoho o kousek posunout a pomoci mu zlepšit něco v jeho životě. To je můj největší náboj.

Žasnu nad obrovským lidským poznáním i neznalostí. Tolik toho v životě nebudu znát! Tolik věcí pro mě zůstane záhadou i přesto, že jsou tu jiní, kteří tomu rozumí.

Protože nemůžu vědět a umět všechno, rozhodla jsem se vydat cestou „šťastného života”. (Ano, jsem si vědoma, jak divně to zní.) Hledala jsem a vzdělávala se v oblastech, které mě doma ani ve škole, a ani mí vrstevníci nenaučili. Byl to tvrdý náraz na vlastní omezenost, naivitu, nezkušenost, neznalost a nízké sebevědomí ukryté pod tvrdou slupkou ega.

Od té doby dělám maximum proto, abych s pokorou kultivovala sebe, své komunikační dovednosti a vše co s tím souvisí. Neučím nic, čím bych si sama osobně neprošla. Za každým mým kurzem nebo knihou je spousta vlastní dřiny, chyb, neúspěchů i trapasů, které jsem svou vytrvalostí dokázala přeměnit na radost, kterou mohu rozdávat kamkoliv přijdu. A jasně - učím se pořád.

Dnes už mohu říci, že každý můj kurz nebo kniha jsou ověřené praxí mnoha mých posluchačů. Jejich úspěchy mě nabíjí energií pro další práci. Děkuji.

Spokojené účastníky mých kurzů najdete mezi zaměstnanci těchto organizací

Olga se s nadšením pouští do práce, přináší nové impulzy a vždy najde jednoduché řešení, které funguje. Po letech objevuji nové možnosti vlastního podnikání.

Romana Šašková

Podnikatelka

Umění rozšiřovat sféru vlivu

Záleží na tom jakými lidmi se obklopujeme. Proto pomáhám lidem najít ty správné lidi do jejich života, práce i podnikání - rozšiřovat sféru vlivu.

Ve třech krocích tohoto online minikurzu zvýšíte své sebevědomí, naučíte se začít rozhovor s kýmkoliv a budovat zdravější vztahy.