Uzavřené firemní kurzy

Informace a dovednosti, které účastníci získají v kurzech pomáhají firmám překonávat nesnadné situace. Zaměstnanci se díky vzdělávání cítí spokojenější. Kdo by se necítil, když ví, jak na to? Společné kurzy stmelují kolektiv. Interaktivní školení je levnější i účinnější než teambuldingový víkend.

Lidé dělají to, co je pro ně jednoduché, čemu rozumí

Přiblížení k dokonalosti vidím v jednoduchosti a prostotě v tom nejlepším slova smyslu. Na kurz nepřicházím s tím, abych nabídla další pětisté devadesáti osmé zaručené inovativní, ještě lepší, super řešení na míru. Učím jednoduše, elegantně, nekompromisně. Pracuji se souvislostmi a vytvářím kombinace. Držím se principů, které dávají nadhled. Pokládám otázky, které jdou k podstatě a příčinám. Přidávám dílky do mozaiky.

Jako když detektiv na konci seriálu rozmotá klubko příběhu a najednou je „to“ všem jasné. Mým úkolem je, aby díky novým poznatkům a způsobu myšlení ono „klubko“ rozpletli sami účastníci. Pak mohu z kurzu odjet s klidným svědomím domů.

Vzdělávání se věnuji celý svůj profesní život (od roku 2003). Vedle lektorských činností působím (od roku 2011) jako redaktorka tištěných a online médií, šéfredaktorka městského zpravodaje a jsem autorkou vzdělávacích knih.

Ve svých kurzech dbám na praktické využití nově nabitých poznatků a jejich okamžité použití v modelových situacích. Své účastníky naplno zapojuji do aktivní spolupráce a tvorby. Poskytuji jim okamžitou zpětnou vazbu a posluchačům dávám prostor pro diskuzi k jejich konkrétním otázkám a příkladům z praxe.

Školila jsem například manažery ve firmě iSTYLE Apple Premium Reseller či v pojišťovně MetLife, Inc., vedení společnosti Řeznictví H+H, s. r. o. a mnoha dalších. Působím jako lektorka pro Ministerstvo financí, Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy nebo Úřad průmyslového vlastnictví. Zkušenosti mám i na akademické půdě Vysoké školy chemicko-technologické či Fakultě jaderné fyziky a informatiky. Řadu let jsem vzdělávala v neziskovém sektoru především pracovníky s sociálních službách.

Ráda budu školit i vaše lidi!

256.753+

ÚČASTNÍKŮ

1423+

WEBINÁŘŮ

730+

KURZŮ

7

KNIH

Než se pustíme do práce...

3 nezbytné úvahy

1. Proč chcete vzdělávat své lidi?

2. Pro koho vzdělávání chcete objednat?

3. Jak poznáte, že kurz byl úspěšný?

do you feel like this?

Přemýšlíte nad firemním kurzem?

Pak si zodpovězte následující otázky

Proč jsem začal/a přemýšlet nad firemním školením?
Jaké téma potřebujeme?
Co od kurzu očekávám?
Co kurz přinese zaměstnancům a co firmě?
Kdo by se měl kurzu účastnit?
Je lepší kurz pro menši skupinu osob nebo může být i pro větší publikum?
Využijeme online formu nebo osobní živé školení? Nechám si poradit?
Jaké mám/e finanční možnosti?
Vím, kdy chceme kurz realizovat? Jaké jsou naše časové možnosti?

Společně najdeme padnoucí řešení pro vaše potřeby.

Můžete si vybrat z témat

Asertivní sebeprosazení / řešení problémů
Komunikace v náročných situacích
Kreativní práce s textem - umění písemné propagace
Leadership a team spirit - jak budovat a vést fungující tým
Prezentační dovednosti 
Životní rovnováha a time management
Efektivní pracovní porady
Etiketa v práci i běžném životě
Komunikace s využitím typologie a transpersonální analýzy
Profesionální písemná a e-mailová komunikace
Argumentace a vyjednávání

Jste připraveni?

Nejvíce si mi na kurzu líbilo podání lektorky. Byla to zábava a navíc školení velmi přínosné. Oceňuji srozumitelnost a formu předaných informací. Vyzdvihla bych zkušenosti lektorky, paní Olga dokázala krásně udržet naši pozornost. Nejvíc mi daly praktické úkoly, na kterých jsme pracovali.

Lucie

Enovation s. r. o.

"...velmi odborné a z praxe"

Olga je profesionál, který umí naučit. Moc jí děkuji za kurz, který mi ukázal, jak zlepšit (nejen) svoji písemnou komunikaci. Informace byly stručné, žádná zbytečná omáčka, a přitom velmi odborné a z praxe.

Marek

VESKOM spol. s r. o.

"...každý našel to svoje."

Na kurzu se mi líbila rozmanitost, že si každý našel to svoje. Taky nadšení, se kterým lektorka vydržela přednášet celých osm hodin. I já odcházím nadšený, protože věci, které jsem se dnes naučil nevyužiji jen v práci, ale určitě i ve svém osobním životě.

Vladimír

Maso Uzeniny Polička a. s.

"Vím, že příště budu na jednání lépe připravená, protože vím, jak na to."

Na kurzu oceňuji profesionalitu lektorky. Kurz mi ukázal, že ne vždy jsem při jednáních s klientem dost důrazná. Olga má ke každému vřelý přístup. Její výklad je srozumitelný včetně příkladů. Vždy je ochotná dovysvětlit případné nejasnosti. Vím, že příště budu na jednání lépe připravená, protože vím, jak na to.

Jitka

Bilfinger Tebodin Czech Republic, s. r. o.

Spokojené účastníky mých kurzů najdete mezi zaměstnanci těchto organizací

Jsem nadšený, jak paní lektorka dokázala perfektně pracovat s jednotlivými účastníky na kurzu a zvládla je skvěle namixovat. Díky tomu jsem měl možnost výměny zkušeností a názorů s ostatními. U kurzů o komunikaci považuji toto za největší přínos.

Petr

HOCHTIEF CZ a. s.

Učím a píšu

Učení mě baví. Tedy ve škole mě moc nebavilo, ale vždy jsem se ráda dozvídala něco nového. Nuda ve škole pro mě byla tou nejlepší inspirací, jak to nedělat.

Jsem ráda, že účastníky moje kurzy baví. Můj největší náboje je, když je mohu o kousek posunout a pomoci jim zlepšit něco v jejich životech a práci.

Denně dělám maximum proto, abych s pokorou kultivovala sebe, své komunikační dovednosti a vše co s tím souvisí. Neučím nic, čím bych si sama osobně neprošla. Za každým mým kurzem nebo knihou je spousta vlastní dřiny, chyb, neúspěchů i trapasů, které jsem svou vytrvalostí dokázala přeměnit na radost, kterou mohu rozdávat kamkoliv přijdu. A jasně - učím se pořád.

Dnes už mohu říci, že každý můj kurz nebo kniha jsou ověřené praxí mnoha mých posluchačů. Jejich úspěchy mě nabíjí energií pro další práci. Děkuji.

Umění rozšiřovat sféru vlivu

Záleží na tom jakými lidmi se obklopujeme. Proto pomáhám lidem najít ty správné lidi do jejich života, práce i podnikání - rozšiřovat sféru vlivu.

Ve třech krocích tohoto online minikurzu zvýšíte své sebevědomí, naučíte se začít rozhovor s kýmkoliv a budovat zdravější vztahy.

Close