Dovednosti pro 21. století 

Rychlá doba, kvanta informací, tolik možností...
Jak v životě udržet tempo a přitom neztratit jeho hloubku?

Souhlasíte se mnou, že by se děti ve škole měly učit kromě gramatiky, matematiky, dalších znalostí i takzvané soft skills?

Souhlasíte se mnou, že školou vzdělávání nekončí?

Pak se shodneme, že i my dospělí se potřebujeme stále vzdělávat a rozvíjet svoje dovednosti, abychom nejen odolávali vnějším tlakům a cítili se dobře, ale tvořili, přinášeli hodnoty a lépe žili.

256.753+

ÚČASTNÍKŮ

1423+

WEBINÁŘŮ

730+

KURZŮ

7

KNIH

Najdi svůj maják - objev svůj potenciál

Život se zrychluje. Každý den nás bombarduje více informací, jsou na nás kladeny nejrůznější úkoly. Ovšem každá činnost nevede k úspěchu. Můžeme pracovat efektivně, ale když se věnujeme nesprávným činnostem...?

Je potřeba najít maják, který nám ukazuje směr v každé situaci. Je potřeba odkrýt skutečný potenciál. Jak se to dělá? To je náplní tohoto kurzu.

2750,- Kč

Profesionální e-mailová
a písemná komunikace

Otevřu si poštu. Mailů bezpočtu. Tak to pročtu. Napíšu a pošlu. Co nového se naučím na kurzu o psaní e-mailů, když to dělám denně?!

Třeba jak zaujmout „předmětem“ adresáta. Srozumitelněji formulovat myšlenky do vět. Psát bez chyb. Věnovat se poště ve správný čas. Také dostanete odpovědi na otázky, které se vám honí hlavou při odesílání e-mailů.

2750,- Kč

Ovládni svůj čas,
získej rovnováhu v životě

Denně potřebujeme plnit mnoho pracovních úkolů, zvládnout být dobrým partnerem, rodičem...

Jak to zvládnout, jak mít pod kontrolou svůj čas a rovnováhu v důležitých životních funkcích? Efektivní nástroje a postupy získáte v tomto kurzu.

2750,- Kč

„Olgu jsem poznal na firemním kurzu, který dával hlavu a patu. Rozhodl jsem se, že kromě běžného školení pro všechny, má smysl objednat si také osobní konzultace. Chtěl jsem vyniknout. Díky nim jsem objevil a hlavně zdolal některé překážky, které jsem sám sobě stavěl do cesty v pracovním i osobním životě. Došlo mi, že to není nic složitého, jen musím na změně ustavičně dělat. S odstupem šesti měsíců vím, že to byla dobrá investice.“

Milan

Projektový manažer (46let)

"Jako bonus jsem získala potřebné sebevědomí"

Nová práce mě postavila před nové výzvy. Moje první prezentace před vedením firmy skončila trapasem. Na doporučení kamarádky jsem zavolala Olze a domluvila si konzultaci. Stačila tři setkání, která mi pomohla sestavit přesvědčivou prezentaci a zlepšit svoje vystupování. Jako bonus jsem získala potřebné sebevědomí. Stačí jen vědět „jak na to“ a úplně vám to změní svět.

Andrea

Obchodní manažerka (27 let)

"...každý našel to svoje."

Na kurzu se mi líbila rozmanitost, že si každý našel to svoje. Taky nadšení, se kterým lektorka vydržela přednášet celých osm hodin. I já odcházím nadšený, protože věci, které jsem se dnes naučil nevyužiji jen v práci, ale určitě i ve svém osobním životě.

Vladimír

Maso Uzeniny Polička a.s.

Od roku 2003

V roce 2003 jsem začala učit a o 9 let později psát. Tyto dvě činnosti mi dělají dobře a druhým pomáhají. Mým hlavním tématem jsou vztahy, komunikace a veřejná vystupování (od etikety přes prezentování po obchod).

Jsem introvert, který pochopil, že svých snů nedosáhne sám. Pokud chci něco změnit musím „s kůží na trh“. A tak dělám maximum proto, abych kultivovala sebe, své komunikační dovednosti a vše co s tím souvisí. 

Neučím nic, čím bych si sama osobně neprošla. Za každým mým kurzem nebo knihou je spousta vlastní dřiny, chyb, neúspěchů i trapasů, které jsem svou vytrvalostí dokázala přeměnit na radost, kterou mohu rozdávat kamkoliv přijdu.

Dnes už mohu říci, že každý můj kurz nebo kniha jsou také ověřené v praxi mnoha mých posluchačů. Jejich zpětná vazba mě nabíjí energií pro další práci. Děkuji.

Jsem nadšený, jak paní lektorka dokázala perfektně pracovat s jednotlivými účastníky na kurzu a zvládla je skvěle namixovat. Díky tomu jsem měl možnost výměny zkušeností a názorů s ostatními. U kurzů o komunikaci považuji toto za největší přínos.

Petr

HOCHTIEF CZ a.s.

Spokojené účastníky mých kurzů najdete mezi zaměstnanci těchto organizací

Umění rozšiřovat sféru vlivu

Záleží na tom jakými lidmi se obklopujeme. Proto pomáhám lidem najít ty správné lidi do jejich života, práce i podnikání - rozšiřovat sféru vlivu.

Ve třech krocích tohoto online minikurzu zvýšíte své sebevědomí, naučíte se začít rozhovor s kýmkoliv a budovat zdravější vztahy.