Seznámit se je snadné 

Video 2

Jaký je váš příběh?


Vypořádat se s vlastními pocity ...

...rozhodně není jednoduché, ale stojí to za to. Uvolníte svojí energii, probudíte své zdravé sebevědomí. Odhodíte okovy bolestných prožitků minulosti, abyste mohli vykročit k dobrodružné budoucnosti. Stáhněte si pracovní list. Pro každé období si ho vytiskněte zvlášť. Najděte si tiché, klidné místo, kde se budete cítit v bezpečí. Ponořte se do svých vzpomínek. Buďte odvážní! Dovolte sami sobě nahlédnout dobré i zlé zážitky.  

Podařilo se vám v každém období najít ukryté pocity?

Obsah mini kurzu

Právě sledujete

Jaký je váš příběh?

Video #3: JIŽ BRZY

Proč to nejde?

Video #4: JIŽ BRZY

... jako o svých přátelích

Video #5: JIŽ BRZY

Jak jste na tom ?

Olga Strnadová

Autorka kurzu

V roce 2003 jsem začala učit a o 9 let později psát. Tyto dvě činnosti mi dělají dobře a druhým pomáhají. Mým hlavním tématem jsou vztahy, komunikace a veřejná vystupování (od etikety přes prezentování po obchod).

Jsem introvert, který pochopil, že svých snů nedosáhne sám. Pokud chci něco změnit musím „s kůží na trh“. A tak dělám maximum proto, abych kultivovala sebe, své komunikační dovednosti a vše co s tím souvisí. 

Neučím nic, čím bych si sama osobně neprošla. Za každým mým kurzem nebo knihou je spousta vlastní dřiny, chyb, neúspěchů i trapasů, které jsem svou vytrvalostí dokázala přeměnit na radost, kterou mohu rozdávat kamkoliv přijdu.

Dnes už mohu říci, že každý můj kurz nebo kniha jsou také ověřené v praxi mnoha mých posluchačů. Jejich zpětná vazba mě nabíjí energií pro další práci. Děkuji.

Smyslem mé práce s lidmi jsou 3 věci:

aby si vytvořili dobrý vztah sami se sebou,
aby žili v harmonických vztazích doma, s přáteli i s kolegy,
aby byli důvěryhodnými obchodními partnery a úspěšnými obchodníky.

Podařilo se vám v každém období najít ukryté pocity?

Dejte tomuto cvičení čas. Vracejte se k němu, abyste zpracovali všechny své pocity. 

Napište do komentářů svojí odpověď na dnešní otázku a popište své první dojmy z tohoto programu. Těším se na vaše názory.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

© 2021 EMBERI PROduction LLC