Reedice knih, které budou brzy k dostání...

Oživte své prezentace interaktivními technikami.

165 tipů pro rozhovory s novými lidmi. 

Objevte své skutečné JÁ, svůj velký potenciál.

Novika, kterou připravujeme...

Seznamte se, prosím

To jako vážně, další kniha o komunikaci?!

Proč tedy po přečtení stovek kvalitních stránek plných inspirace „to” pořád nejde, jak byste chtěli?

Komu chybí KONKRÉTNÍ návody (kde, kdy, jak, s kým...), ať sáhne po této knize! Je to praktický průvodce rozšiřování svého vlivu.

Učím a píšu

Učení mě baví. Tedy ve škole mě moc nebavilo, ale vždy jsem se ráda dozvídala něco nového.
Vzdělávání si užívám jak v roli lektora, tak v roli posluchače. Jsem ráda, když mohu někoho o kousek posunout a pomoci mu zlepšit něco v jeho životě. To je můj největší náboj.

Žasnu nad obrovským lidským poznáním i neznalostí. Tolik toho v životě nebudu znát! Tolik věcí pro mě zůstane záhadou i přesto, že jsou tu jiní, kteří tomu rozumí.

Protože nemůžu vědět a umět všechno, rozhodla jsem se vydat cestou „šťastného života”. (Ano, jsem si vědoma, jak divně to zní.) Hledala jsem a vzdělávala se v oblastech, které mě doma ani ve škole, a ani mí vrstevníci nenaučili. Byl to tvrdý náraz na vlastní omezenost, naivitu, nezkušenost, neznalost a nízké sebevědomí ukryté pod tvrdou slupkou ega.

Od té doby dělám maximum proto, abych s pokorou kultivovala sebe, své komunikační dovednosti a vše co s tím souvisí. Neučím nic, čím bych si sama osobně neprošla. Za každým mým kurzem nebo knihou je spousta vlastní dřiny, chyb, neúspěchů i trapasů, které jsem svou vytrvalostí dokázala přeměnit na radost, kterou mohu rozdávat kamkoliv přijdu. A jasně - učím se pořád.

Dnes už mohu říci, že každý můj kurz nebo kniha jsou ověřené praxí mnoha mých posluchačů. Jejich úspěchy mě nabíjí energií pro další práci. Děkuji.

Najdete na mém blogu...

JAK ZVLÁDNOUT MALÉHO VZTEKLOUNA?

Záchvaty vzteku, pobrekávání anebo řev na plné koule. Jak se postavit k negativním emocím, které vaše dítě vysílá?

  Číst dál

Nahota na prodej

Prodává nahota lépe? Někteří marketingový experti se domnívají, že se sexuální touha mění v touhu po produktu. Mají nahé těla na reklamních plakátech pouze erotický význam, jak se na první pohled zdá? Na nahotě jako takové není nic špatného. Nazí jsme na svět přišli. Své tělo bychom měli přijímat takové jaké je. Tak v čem je háček? 

Číst dál

BUDOU O VÁS PSÁT…

Každý se asi občas zabývá myšlenkou smyslu své existence. Každý vědomě či nevědomě hledáme své poslání, své místo na světě a ve společnosti. Umíte si představit jaké by to bylo, kdyby o vás napsali knihu?

Číst dál

10 STRACHŮ, KTERÉ NÁM BRÁNÍ NA CESTĚ K ÚSPĚCHU

Před lety jsem četla výsledky jednoho univerzitního výzkumu o tom, z čeho mají lidé největší strach. Měli na výběr z několika desítek situací. Jejich úkol byl obodovat je od jedné do deseti, z čeho mají v životě největší hrůzu, co je děsí. Jak to dopadlo?            

Číst dál

Olgu sleduji od první verze jejího ebooku. Jednoduše a lidsky podává hluboké a efektivní postupy, které fungují. Ověřeno v praxi.

Karel Pavlatovský

obchodní architekt

Olga se s nadšením pouští do práce, přináší nové impulzy a vždy najde jednoduché řešení, které funguje. Po letech objevuji nové možnosti vlastního podnikání.

Romana Šašková

podnikatelka

Umění rozšiřovat sféru vlivu

Záleží na tom jakými lidmi se obklopujeme. Proto pomáhám lidem najít ty správné lidi do jejich života, práce i podnikání - rozšiřovat sféru vlivu.

Ve třech krocích tohoto online minikurzu zvýšíte své sebevědomí, naučíte se začít rozhovor s kýmkoliv a budovat zdravější vztahy.