Reedice knih, které budou brzy k dostání...

Oživte své prezentace interaktivními technikami.

165 tipů pro rozhovory s novými lidmi. 

Objevte své skutečné JÁ, svůj velký potenciál.

Novika, kterou připravujeme...

Seznamte se, prosím

To jako vážně, další kniha o komunikaci?!

Proč tedy po přečtení stovek kvalitních stránek plných inspirace „to” pořád nejde, jak byste chtěli?

Komu chybí KONKRÉTNÍ návody (kde, kdy, jak, s kým...), ať sáhne po této knize! Je to praktický průvodce rozšiřování svého vlivu.

Učím a píšu

Učení mě baví. Tedy ve škole mě moc nebavilo, ale vždy jsem se ráda dozvídala něco nového.
Vzdělávání si užívám jak v roli lektora, tak v roli posluchače. Jsem ráda, když mohu někoho o kousek posunout a pomoci mu zlepšit něco v jeho životě. To je můj největší náboj.

Žasnu nad obrovským lidským poznáním i neznalostí. Tolik toho v životě nebudu znát! Tolik věcí pro mě zůstane záhadou i přesto, že jsou tu jiní, kteří tomu rozumí.

Protože nemůžu vědět a umět všechno, rozhodla jsem se vydat cestou „šťastného života”. (Ano, jsem si vědoma, jak divně to zní.) Hledala jsem a vzdělávala se v oblastech, které mě doma ani ve škole, a ani mí vrstevníci nenaučili. Byl to tvrdý náraz na vlastní omezenost, naivitu, nezkušenost, neznalost a nízké sebevědomí ukryté pod tvrdou slupkou ega.

Od té doby dělám maximum proto, abych s pokorou kultivovala sebe, své komunikační dovednosti a vše co s tím souvisí. Neučím nic, čím bych si sama osobně neprošla. Za každým mým kurzem nebo knihou je spousta vlastní dřiny, chyb, neúspěchů i trapasů, které jsem svou vytrvalostí dokázala přeměnit na radost, kterou mohu rozdávat kamkoliv přijdu. A jasně - učím se pořád.

Dnes už mohu říci, že každý můj kurz nebo kniha jsou ověřené praxí mnoha mých posluchačů. Jejich úspěchy mě nabíjí energií pro další práci. Děkuji.

Najdete na mém blogu...

Osobní inventura aneb Jaký byl odcházející a jaký bude nový rok?!

Osobní inventura aneb Jaký byl odcházející a jaký bude nový rok?!

Většina lidí v těchto dnech přemýšlí o roce, který se za námi uzavírá, a o tom, jaký asi bude ten nový. Možná máte plno plánů a chcete na sobě zamakat.

Láska v čokoládovém srdíčku

Láska v čokoládovém srdíčku

Slavíte svátek svatého Valentýna? Kde se vzal? Proč se slaví? Jaký dárek jsem pro vás připravila?

Proč se ze vztahů ztrácí láska?

Proč se ze vztahů ztrácí láska?

Láska se s nadšením slibuje při svatebních obřadech. Jak ji potom žijeme v každodenních životech? Romantické představy se rozplývají a místo nich se do vztahu vkrádá zklamání.

V jednom ohni

V jednom ohni

Inspirativní film o vztazích, manželství, lásce i víře. Každý se v něm může najít. Láska je cit, milovat je sloveso, tedy něco co se dělá, je to práce. Podívejte se na tento film dřív, než se pustíte do čtení knihy Výzva lásky. Zjistíte, že je…

Olgu sleduji od první verze jejího ebooku. Jednoduše a lidsky podává hluboké a efektivní postupy, které fungují. Ověřeno v praxi.

Karel Pavlatovský

obchodní architekt

Olga se s nadšením pouští do práce, přináší nové impulzy a vždy najde jednoduché řešení, které funguje. Po letech objevuji nové možnosti vlastního podnikání.

Romana Šašková

podnikatelka

Umění rozšiřovat sféru vlivu

Záleží na tom jakými lidmi se obklopujeme. Proto pomáhám lidem najít ty správné lidi do jejich života, práce i podnikání - rozšiřovat sféru vlivu.

Ve třech krocích tohoto online minikurzu zvýšíte své sebevědomí, naučíte se začít rozhovor s kýmkoliv a budovat zdravější vztahy.